Міжнародний туризм може скоротитися на майже 80% у 2020 році

Це поставить під загрозу до 120 млн робочих місць у всьому світі

СвітЮрій Братюк, 7 травня6540

За оцінками Всесвітньої організації туризму кількість міжнародних туристів у світі за підсумками 2020 року може скоротитися до рівня на 78% меншого проти аналогічного показника попереднього року. Про це йдеться у доповіді організації.

Там зазначають, що за підсумками першого кварталу 2020 року міжнародний туризм у світі вже скоротився на 22%.

«Світ зіткнувся з безпрецедентною кризою у системі охорони здоров'я та економіки. Туризм постраждав дуже сильно, що загрожує мільйонам робочих місць в одній з найбільш працемістких галузей економіки», — повідомив секретар Всесвітньої організації туризму Зураб Пололікашвілі.

Недоотримані доходи країн світу від фактичної заборони на міжнародні подорожі в ООН оцінюють у 80 млрд доларів. Однак вони можуть зрости ще більше до кінця 2020 року.

Організаціє надає три прогнози щодо відновлення міжнародного туризму: за першим сценарієм міждержавні кордони почнуть відкривати на початку липня. У такому разі падіння кількості міжнародних туристів у 2020 році складе 58%.

Другий сценарій передбачає, що кордони для туристів почнуть відкриватися на початку вересня (тоді падіння туризму складе 70%), а третій — на початку грудня (тоді падіння складе 78%).

Загалом в ООН прогнозують, що кількість міжнародних туристів у 2020 році може скоротитися на 0,85-1,1 мільярда осіб, а втрата доходів від туристів може сягнути 1,2 трлн доларів. Це поставить під загрозу до 120 млн робочих місць у всьому світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук