Moody's знизило кредитні рейтинги Великобританії

ЕкономікаАндрій Стець, 25 червня 20161440
Moody's знизило кредитні рейтинги Великобританії
фото ibtimes.com
Зміна прогнозу агентства пов'язана з референдумом на якому британці вирішили вийти з ЄС

Міжнародне рейтингове агентство Moody's змінило прогноз за довгостроковим і борговим рейтингами Великобританії зі «стабільного» на «негативний». Як пише ZN.UA, обидва рейтинги підтверджені на рівні «Аа1».

Зміна прогнозу агентства пов'язана з референдумом, на якому більшість учасників голосування висловилися за вихід Великобританії з Європейського Союзу.

Згідно з повідомленням, є побоювання, що ефективність економічної політики уряду Великобританії може бути дещо зменшена через результати голосування.

«Хоча ми вважаємо, що інституційна міць Великобританії дуже значна, проблеми для політиків та посадових осіб будуть суттєвими», - попередили в агентстві.

В агентстві також зазначили, що внаслідок слабких перспектив зростання ВВП Великобританії та зниження інституційного потенціалу, державні фінанси країни стануть слабкішими, ніж Moody's припускала досі.

Уряд Великобританії має один з найбільших дефіцитів бюджету серед країн з розвиненою економікою, а зниження темпів зростання ВВП ще більше ускладнить реалізацію багаторічного плану фіскальної консолідації.

Нагадаємо, що на референдумі 23 червня за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС, проголосували 48,1%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук