Москаль вимагає від держслужбовців з подвійним громадянством звільнитися з роботи

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль пропонує всім державним службовцям, які мають подвійне громадянство, звільнитися з роботи до 1 травня. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

У своєму зверненні Москаль посилається на набуття чинності з 1 травня закону «Про державну службу» в новій редакції.

«Згідно зі ст. 84 закону - підставами для припинення державної служби у зв’язку з втратами права на державну службу або його обмеженнями є набуття державним службовцем громадянства іншої держави», – зазначає Москаль.

«У випадку набуття громадянства іншої держави особа, яка призначила даного державного службовця, повинна негайно звільнити його у триденний термін з дня настання або встановлення факту», - додає він.

«Тому закликаю тих державних службовців, котрі крім українського набули громадянство іншої держави, добровільно звільнитися з роботи за власним бажанням ще до вступу закону в силу, тобто до 1 травня цього року», – заявляє голова ОДА.

Губернатор пообіцяв, що в такому разі обласна державна адміністрація не афішуватиме через ЗМІ факт подвійного громадянства в цих осіб.

Дія закону «Про державну службу України» в новій редакції не поширюється на сільські, селищні, міські, обласні ради та їх керівників, котрі, згідно із законом, не будуть державними службовцями. Крім того, дія закону не поширюється на службовців, котрі працюють в органах державної влади, наголосив губернатор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук