Московські депутати підтримали встановлення у місті 25-метрового пам’ятника Володимиру Великому

Пам'ятник українському князю в Москві поставлять проти волі жителів

СвітВолодимир Пиріг, 25 лютого 20153860

Депутати Московської міської думи на засіданні в середу, 25 лютого, прийняли постанову про включення пам'ятника святому рівноапостольному великому князю Володимиру в перелік пропозицій про зведення творів монументально-декоративного мистецтва міського значення.

Як повідомив на засіданні голова комісії Мосміськдуми з культури і масових комунікацій Євген Герасимов, встановлення пам'ятника хрестителю Русі підтримав президент Росії Володимир Путін.

До депутатів Мосміськдуми установку пам'ятника князю Володимиру підтримали експерти комісії при столичному парламенті з монументального мистецтва, зазначає «Интерфакс».

Архітектор пам'ятника Василь Данилов повідомив, що створюваний з ініціативи Російського військово-історичного товариства пам'ятник буде встановлено на оглядовому майданчику на Воробйових горах. Висота скульптури, виконаної з бронзи, разом з постаментом складе 25 метрів.

Пам’ятник планується відкрити у День народної єдності, 4 листопада.

Як повідомляв ZAXID.NET, 17 лютого в інтернеті з’явилася петиція з проханням до російської влади не дозволити встановлення пам’ятника. Її автори, жителі Гагарінського району Москви, повідомили, що такі дії можуть спричинити зсув землі та завдати інші збитки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук