Мовознавця Олександра Пономарева госпіталізували у важкому стані

На лікування Пономарева збирають гроші

СуспільствоАнна Журба, 29 червня92480
Професор Олександр Пономарів упав та зламав хребет

Українського мовознавця Олександра Пономарева госпіталізували до лікарні у важкому стані із травмою хребта. Оскільки лікування потребує значних коштів, небайдужих просять допомогти його родині.

Як повідомив у Facebook 29 червня заступник директора Центру комунікацій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Володимир Литвиненко, 84-річний філолог упав і зламав хребет. За його словами, Пономареву зробили операцію і є надія, що він зможе знову ходити.

Номер картки, на яку можна переказати кошти для допомоги: 5168 7456 0116 2826 (оформлена на дружину Кучер Раїсу Яківну).

Олександр Пономарів – український мовознавець, перекладач, публіцист, громадський діяч. Доктор філологічних наук, професор кафедри мови та стилістики Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, заступник голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Автор понад 250 наукових, науково-популярних та науково-публіцистичних праць з історії, стилістики та культури української мови, укладач і редактор навчальних посібників та словників різних типів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук