МОЗ запропонувало скасувати державне фінансування Товариства Червоного Хреста України

ЕкономікаАндрій Стець, 1 грудня 20164421
Раніше Український Червоний Хрест опинився в епіцентрі гучного корупційного скандалу

Міністерство охорони здоров'я пропонує скасувати державне фінансування патронажної служби Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) з 2017 року. Про це повідомляють на сайті МОЗ у четвер, 1 грудня.

«МОЗ не бачить сенсу в дублюванні ТЧХУ функцій Мінсоцполітики в частині надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам похилого віку, дітям-сиротам, інвалідам, бездомним, немічним та іншим соціально незахищеним верствам населення, які потребують турботи і підтримки. Численні правопорушення і непрозора звітність ТЧХУ за останні кілька років ставлять під сумнів доцільність фінансування патронажної служби Товариства за кошти держбюджету», – йдеться в повідомленні.

Так, за останні 2,5 року на забезпечення діяльності ТЧХУ було виділено 226,5 млн грн, які направили на виплату заробітної плати 3,1 тис. працівників патронажної служби та служби розшуку.

«У всьому світі Національні Товариства Червоного Хреста фінансуються за рахунок благодійних пожертвувань донорських організацій, небайдужих громадян, членських внесків, а не з коштів держбюджету», – наголосили в МОЗ.

Нагадаємо, раніше Український Червоний Хрест спіймали на торгівлі гуманітарною допомогою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук