«МТС Україна» планує змінити назву на Vodafone

ЕкономікаО.Г., 7 липня 201521420
«МТС Україна» планує змінити назву на Vodafone

Російська компанія МТС хоче змінити назву української «дочки», щоб зробити менш очевидним зв'язок «МТС Україна» з російським оператором мобільного зв'язку.

Як розповіли джерела, ідея ребрендингу виникла більше року тому, але переговори з потенційними партнерами тривають досі, - повідомляє 7 липня російська ділова газета «Ведомости».

Згідно з повідомленням, МТС веде переговори з великими міжнародними телекомунікаційними операторами щодо купівлі прав використання їх брендів в Україні. У числі називають групу Virgin Річарда Бренсона і британську Vodafone.

З Virgin домовитися не вдалося, так що, ймовірно, МТС перефарбує вивіски в Україні в Vodafone.

Весь минулий рік «МТС Україна» втрачала абонентів: якщо у березні їх було 21,7 млн, то в кінці грудня – 20,2 млн. Частка оператора на українському ринку за кількістю обслуговуваних sim-карт знизилася за рік з 37 до 34%, а відтік збільшився з 6,2% в першому кварталі до 34,2% в четвертому кварталі.

МТС пояснювала це приєднанням Криму до Росії та складною ситуацією на сході України. З 1,3 млн абонентів, які втратила українська МТС в минулому році, близько 1 млн – кримчани. Інші втрати – результат різних факторів, в тому числі, можливо, і сприйняття марки.

Vodafone ще в 2001 року запустила програму виведення бренду на локальні ринки без додаткових інвестицій. Зараз за такою схемою Vodafone працює з операторами на Кіпрі, в Австралії, Бельгії, Болгарії, Ісландії, Латвії, Литві, Люксембурзі, Словенії, Фінляндії, Хорватії, Швеції, Швейцарії та Естонії.

Щоб дистанціювати український бізнес від російського, МТС змінила схему володіння українською «дочкою»: якщо раніше та належала їй безпосередньо, то тепер – через нідерландську Preludium B. V. і люксембурзьку Allegretto Holding. Цю реорганізацію МТС пояснювала бажанням розширити можливості залучення інвестицій в «МТС Україна». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук