Мусульмани подарували Андрію Садовому Коран українською

Мусульмани подарували Андрію Садовому Коран українською

У Львові в середу, 10 грудня, за круглим столом для діалогу зібралися релігійні діячі мусульман та християн, а також представники місцевої влади. За стіл перемовин сіли у зв’язку з нинішньою ситуацією в Україні, аби саме зараз українці навчилися співіснувати з різними релігіями. На цій зустрічі шейх Саїд Ісмагілов подарував міському голові Львова Андрію Садовому Коран українською.

Під час круглого столу згадували і про надзвичайну пропозицію мусульман для християн, коли на них почалися гоніння в Криму. «Ви ж пам’ятаєте, коли в Криму почалися гоніння православних Київського патріархату, коли нам справді загрожувала небезпека, тоді мусульмани сказали, що готові нас прихистити у мечетях. Мало того, вони дозволили нам там відправляти Літургії», – розповів митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП владика Димитрій Рудюк.

Також говорили про загальновідому декларацію Другого ватиканського собору Nostra aetate. Саме у ньому сформульоване ставлення католицької церкви до нехристиянських релігій. Ця декларація стала підґрунтям для толерантних відносин. А на думку українських релігійних діячів обох культур, християни та мусульмани зараз мають об’єднатися заради спільної перемоги України.

«Зараз Україна знаходиться в такому стані, коли нам вкрай потрібен такий діалог, нам потрібні взаєморозуміння та консолідація суспільства і те, що ми збираємося з представниками християнських церков, і ми впроваджуємо цей заклик від авторитетніших релігійних діячів така вся почесна справа», – зазначив муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саїд Ісмагілов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук