МВФ побачив фінансову стабільність в Україні

Економіка4 лютого 20110

Місія Міжнародного валютного фонду позитивно оцінює встановлення фінансової стабільності в Україні. Про це заявив керівник місії МВФ Атанасіос Арванітіс під час зустрічі з прем‘єром Миколою Азаровим.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Кабміну, Арванітіс зазначив: "У нас уже відбулось декілька конструктивних зустрічей в уряді. Місія дійсно згодна, що Україна досягла значного прогресу".

"Ми позитивно оцінюємо те, що в Україні встановлюється фінансова стабільність, але потрібно пам’ятати, що минулий рік був досить складним. Зараз до банківської системи України повертається довіра, до банківської системи повертаються депозити", - зазначив він.

Керівник місії МВФ уточнив, що "українська економіка відновлюється після кризи і спостерігаються тенденції зростання економіки".

Арванітіс зазначив, повідомляє прес-служба Кабміну, що "необхідними умовами для позитивного розвитку в 2011 році вважає обмеження державних витрат, перехід до автоматичного відшкодування ПДВ відповідно до Податкового кодексу і здійснення пенсійної реформи".

У свою чергу прем’єр зазначив, що в січні доходи бюджету були більшими за витрати, перехід на автоматичне відшкодування ПДВ здійснюється за планом, який схвально оцінили самі фахівці місії, а пенсійна реформа зараз активно обговорюється з громадськістю: інститутами громадянського суспільства, науковцями, експертами.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук