МВС України дозволило фотографуватися на паспорт у хіджабі

СуспільствоАнна Журба, 22 листопада9211

Міністерство внутрішніх справ України 18 листопада затвердило нові правила фотографування на документи, що засвідчують особу, підтверджують громадянство або статус для представників різних віросповідань, про що 22 листопада повідомила прес-служба Державної міграційної служби.

«Відтепер фотографування на документи (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, посвідки на тимчасове або постійне проживання) у головному уборі допускається в тому випадку, якщо особа носить головний убір у повсякденному житті за релігійними переконаннями», – йдеться в повідомленні.

Крім того, фотографуватися у головних уборах, штучних предметах та матеріалах можна на підставі медичних показань, які підтверджені медичним висновком. При цьому головні убори не повинні змінювати форми окремих частин обличчя (чоло, вилиці, щоки, підборіддя, очі), закривати обличчя та підборіддя, проходити по контуру лінії росту волосся, закривати вуха та шию.

Клікніть для збільшення

«Положення наказу детально обговорили під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. Представники різних віросповідань підтримали позицію МВС і ДМС та узгодили затверджені вимоги до фотозображень для оформлення або обміну документів, які посвідчують особу», – говорять у прес-службі Державної міграційної служби.

Додамо, що на посаді керівника Державної міграційної служби Львівщини поновили раніше люстрованого Ярослава Скибу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук