МЗС запустило систему добровільної реєстрації українців за кордоном

Додаток системи ДРУГ вже доступний для Android та iOS

Міністерство закордонних справ України радить під час подорожей за кордон користуватися спеціально створеним сервісом добровільної реєстрації українських громадян (ДРУГ), повідомив Департамент консульської служби МЗС.

«Міністерство закордонних справ України створило зручний і практичний сервіс добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – «ДРУГ». Його призначення – надати співвітчизникам стислу інформацію про країну, до якої планується подорож, попередити про можливі лиха, які сталися або можуть настати в країні, а в разі потреби, пришвидшити розшук і надати сприяння українцям за кордоном», – йдеться у повідомленні.

У Департаменті поінформували, що, завантаживши додаток ДРУГ на смартфон, у розділі «Карта світу» подорожувальник матиме змогу бачити найближчі закордонні дипломатичні установи України, а при їх виборі – усі необхідні координати. Розділ «Країни» поінформує про особливості країни подорожі, митні правила, культурні та релігійні особливості, безпекову ситуацію.

Додаток вже доступний для Android та iOS.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук