На базі Львівського протезного заводу іноземні фахівці навчатимуть українських протезистів

СуспільствоО.П., 30 березня 20162910

4 квітня у Львові стартує українсько-канадський проект з підтримки протезування. Дев'ятеро спеціалістів зі США, Канади та Великобританії поділяться своїм досвідом у сфері протезування та реабілітації з українськими колегами. Також в рамках проекту восьмеро українців з ампутованими верхніми та нижніми кінцівками безкоштовно отримають нові протези.

Проект підтримки протезування відбудеться на базі Львівського казенного протезного підприємства. Ідея запросити до України закордонних фахівців, які займаються протезуванням, належить Канадсько-українському фонду міжнародної підтримки.

«В Україні немає офіційної програми навчання протезистів, фізіотерапевтів та ерготерапевтів. Багатьох військових, особливо з ампутаціями рук, відправляють на протезування закордон, а коли вони повертаються, то стикаються з проблемою обслуговування протезного виробу, так як серед українських спеціалістів може і не знайтись тих, хто знатиме як ремонтувати саме той вид протезу», - йдеться у повідомленні Канадсько-українського фонду міжнародної підтримки.

Протягом двох тижнів спеціалісти протезуватимуть вісім українців, які мають ампутовані нижні та верхні кінцівки. На двотижневу програму зареєструвались 15 українських спеціалістів, як протезистів, так і реабілітологів, з усієї України. Закордонні спеціалісти також переймають досвід від українців, які звикли до місцевих матеріалів та устаткування. Один з експертів навіть планує залишиться в Україні ще на місяць, аби допомагати з найскладнішими випадками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук