Під Дрогобичем планують збудувати новий солеварний завод за €34 млн

У Модричах Дрогобицького району планують збудувати солеварний завод

На території Модрицької сільської ради Дрогобицького району планують збудувати новий солеварний завод. Наразі детальний план території, необхідної для цього, обговорюють у сільській раді. За попередніми підрахунками, будівництво заводу коштуватиме 34 млн євро і там створять понад 250 робочих місць.

Як розповів ZAXID.NET голова Модрицької сільської ради Мирон Флюнт, у будівництві заводу перш за все зацікавлена громада села і зараз активно обговорюють цю перспективу. «250 нових робочих місць – це для села було б дуже добре. А ще це дало б податкове наповнення для нашого бюджету, тому місцеві мешканці підтримують таку ідею. Тому, я певен, що коли інвестори отримють дозвіл на користування надрами, наші депутати підтримають виділення землі під цей проект», – сказав Мирон Флюнт.

Будувати солеварню, за його словами, має намір ТОВ «Укрінвестсистем». За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Укрінвестсистем» зареєстроване у жовтні 2016 року у Києві. Його засновником є «Енкімо-ЛТД», а кінцевою бенефіціарною власницею – громадянка Південно-Африканської Республіки Магрієта Джоана Саломе Стенфорд.

На території Модрицької сільської ради є значні поклади солі, яку видобували тут ще у Середньовіччі. За словами Мирона Флюнта, кількадесят років тому розсол із Модрич також переробляли на Дрогобицькому солеварному заводі. Про ситуацію на Дрогобицькому солеварному заводі ZAXID.NET писав у грудні минулого року.

Додамо також, що у листопаді минулого року у руслі річки Вишниця на території Модрицької сільської ради працівники ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» виявили провалля розміром 1х2 м. Однак, за словами голови сільської ради, ділянка, на якій хочуть будувати завод, розташована далеко від цього провалля і будівництво жодним чином не зашкодить руслу Вишниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук