На Дрогобиччині оштрафували трьох депутатів, які самі виділили собі землю

На Дрогобиччині суд визнав трьох депутатів Рибницької сільради винними в адміністративних правопорушеннях, пов’язаних з корупцією. Кожен із них голосував на початку 2016 року за безкоштовне відведення земельних ділянок собі або членам своєї сім’ї, не заявляючи перед голосуванням, що має конфлікт інтересів.

Згідно з матеріалами судових справ, депутат Василь Зварич 15 січня 2016 року проголосував про відведення земельної ділянки площею 0,12 га для ведення садівництва, за яким цю ділянку безкоштовно передали йому у власність.

Депутат Андрій Лозинський під час тієї ж сесії голосував за безкоштовне відведення собі земельної ділянки для садівництва такою ж площею, що й його колега. 2 вересня Андрій Лозинський взяв участь в голосуванні за відведення собі земельної ділянки, площею 0,115 га для ведення особистого господарства.

Під час вересневої сесії третій депутат Віталій Ткач проголосував за безкоштовне відведення земельної ділянки площею 0,19 га для будівництва житла для його дружини Любов Ткач.

14 серпня Дрогобицький міськрайонний суд визнав цих депутатів винними та застосовано до кожного стягнення у розмірі 3,4 тис. грн.

У прокуратурі Львівщини зазначили, що зараз вживаються заходи для скасування згадуваних рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук