На гірських курортах Львівщини планують реалізовувати нові проекти

СуспільствоОрися Шиян, 3 лютого 201613101
На гірських курортах Львівщини планують реалізовувати нові проекти
фото uahotels.info
База відпочинку у с. Волосянка на Львівщині

Карпатські курорти Львівщини мають потужну рекреаційну базу для розвитку туризму, проте цей розвиток гальмують недостатньо якісне обслуговування, занедбана інфраструктура та відсутність цікавих програм для відпочивальників. Такі недоліки озвучили місцеві підприємці на зустрічі, яка відбулась 2 лютого у Славському, повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За словами першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського, зараз є можливість реалізувати цікаві ідеї за кошти місцевих та міжнародних програм. Мінрегіонбуд України спільно з європейськими донорськими організаціями планує виділити 50 мільйонів євро для реалізації проектів бюджетної підтримки, однак для співфінансування необхідно мати вже готові проекти, пояснив він. 

На курортах Львівщини планують підвищити фаховий рівень представників сфери туристичних послуг, організувати тренінги для покращення навичок хорошого сервісу.

Також на Львівщині хочуть активно розвивати сільський зелений туризм, програми із захисту довкілля, організовувати фестивалі та розважальні програми для туристів.

Вже у лютому на курорти Славського й Волосянки організують промотур для журналістів з Латвійської Республіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук