На хвилі рейтингу Порошенка

Кого веде до влади у Львові і області «Європейська солідарність»

08:32, 14 жовтня 2020

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Партії уже затвердили і оприлюднили списки кандидатів, які упродовж наступних п’яти років будуть урядувати у містах і ОТГ.

ZAXID.NET зібрав з відкритих джерел інформацію про кандидатів у депутати Львівської міської та обласної рад від партій, які за результатами опитувань мають найбільше шансів подолати виборчий бар’єр. Впродовж кількох наступних днів ми публікуватимемо розгорнуті матеріали по кожній з таких партій.

***

Партія «Європейська солідарність» за даними соціологів є найбільш рейтинговою у Львові. За неї мають намір проголосувати 36% опитаних львів’ян, то ж саме депутатів цієї політичної сили у раді Львівської ОТГ буде найбільше.

«Європейська солідарність» зібрала у своїх списках людей із найрізноманітніших сфер та із багатим політичним (а інколи й кримінальним) минулим. Так, наприклад, у списку знайшовся Михайло Дзюдзь, щодо якого триває слідство у справі про хабарництво або селищний голова Брюхович Володимир Доманський, який фігурував у розслідуваннях щодо масштабної земельної афери та в якого нещодавно проводили обшуки СБУ та військова прокуратура. Більшість кандидатів «ЄС» мають строкату політичну біографію, встигли змінити кілька партій або дискредитувати себе у замовних вуличних акціях.

Все це може свідчити про те, що у «ЄС» не переймались критеріями доброчесності під час відбору кандидатів або ж відверто проігнорували їх. Тому на хвилі високого особистого рейтингу Петра Порошенка у Львові до місцевих рад потраплять люди, які до назви його партії мають дуже віддалене відношення і самостійно б на це наврядчи були здатні.

***

Петро Адамик (05.10.1969) вчетверте балотується до Львівської міськради. У теперішньому скликанні він очолював фракцію «Європейської солідарності». У попередніх скликаннях представляв партію «Пора» та УДАР Віталія Кличка.

Юристка Уляна Пак (14.03.1985) вдруге балотується до ЛМР і знову від «Європейської солідарності». У теперішньому скликанні була заступницею голови фракції.

Назарій Бербека (19.04.1985) син екс-голови ДПА у Львівській області Володимира Бербеки. Назарій – представник будівельного бізнесу. Він є директором та співвласником «Львівської інвестиційної компанії». На місцевих виборах у 2015 році теж намагався пройти до ЛМР за списком БПП, але невдало.

Антін Борковський (17.05.1977) відомий львівський журналіст, ведучий студії «Еспресо Захід», яка виходить на каналі «Еспресо», що належить Івану Жеваго – сину олігарха Костянтина Жеваго, власника «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Раніше канал належав депутатові від «Європейської солідарності» Миколі Княжицькому, який згодом його продав, однак залишився у керівництві «Еспресо».

Ольга Посипанко (15.02.1980) депутатка ЛМР. Вперше Посипанко була обрана до міської ради у 2015 році від «Об’єднання Самопоміч». Однак у травні 2020 року разом із ще чотирма депутатами від «Самопомочі» вийшла з фракції, звинувативши її керівництво в авторитаризмі. Їхні екс-колеги з «Самопомочі» назвали цей крок «виявом неповаги», який не має нічого спільного з цінностями.

Мар’яна Івашина (11.08.1976) керівниця служби навчання і розвитку ПАТ «Галичфарм» (Корпорація «Артеріум»).

Оксана Фільц (14.08.1964) заступниця головного лікаря з медичної частини Комунального некомерційного підприємства «8-а міська клінічна лікарня м. Львова».

Юрій Галич (13.06.1995) начальник відділу забезпечення якості ТзОВ «Спеціалізоване підприємство ЕККО».

Наталія Сомик (28.06.1969) директорка ліцею «Гроно». На президентських виборах одразу після Революції Гідності була членом виборчої комісії від Вадима Рабіновича по округу 117 у Львові. А на виборах до ВРУ Наталія Сомик вже була членом ТВК від Соціалістичної партії України у окрузі №116.

Володимир Піцикевич (05.05.1986) адвокат з Трускавця, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Ампролекс».

Алла Хохла (22.03.1984) доцентка Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Займається підприємницькою діяльністю. З 2016 року є керівницею громадської організації «Клуб спортивного виховання». У 2019 році намагалась взяти участь у виборах до ВРУ по округу №116, як само висуванка, але Центральна виборча комісія відмовила їй через неправильно подані документи.

Юрій Ломага (07.02.1976) адвокат, бізнес-партнер Григорія Козловського. Ломага відомий самовільним будівництвом ресторану у Стрийському парку. Для цього його фірма ТОВ «Львів-Енергія» навіть знесла історичний павільйон Галицької крайової виставки.

Сергій Котов (10.09.1974) доцент Львівського державного університету внутрішніх справ. На місцевих виборах у 2015 році намагався потрапити до Львівської міськради по округу №12 від Партії простих людей Сергія Капліна, але невдало.

Юрій Моравецький (10.09.1963) вдруге намагається стати депутатом ЛМР. У попередньому скликанні він теж представляв «Європейську солідарність». До того був депутатом ЛОР від «Пори». А у 2012 році намагався потрапити до ВРУ від УДАРу, але не пройшов перевірки доброчесності від руху ЧЕСНО і був відсіяний із претендентів у кандидати.

Юрій Гринів (24.02.1975) молодший брат Ігоря Гриніва, колишнього керівника фракції БПП у ВРУ та політтехнолога партії Петра Порошенка. На президентських виборах у 2019 році Ігор Гринів очолив виборчий штаб Петра Порошенка. Донедавна Гринів був гендиректором ДП «Львівстандартметрологія», працівники якого у серпні цього року звернулись до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із листом, у якому звинуватили Гриніва і його оточення у тому, що вони «безцеремонно перетворюють державне підприємство на кишеньковий механізм збагачення». Зрештою із «Львівстандартметрології» Гриніва звільнили.

Олена Пасевич (04.08.1978) чинна депутатка ЛМР, яка потрапила у раду від партії «Самопоміч», але наприкінці каденції разом із Ольгою Посипанко, вийшла з фракції і долучилась до «Європейської солідарності».

Євген Кузик (05.02.1985) начальник поліклініки ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Львівській області». На виборах до ВРУ у 2019 році балотувався до ВРУ від «Європейської солідарності», але невдало. Ще раніше, на місцевих виборах у 2010 році, Кузик намагався потрапити до Львівської міськради, балотуючись в окрузі №13 від Нашої України», але теж програв. Був помічником нардепів Ярослава Дубневича і Дмитра Білоцерківця. У 2017 році працював у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Ольга Вальчак (08.12.2000) вчиться у НУ «Львівська політехніка», де вивчає інтелектуальні інформаційні технології. На порталах пошуку роботи можна знайти резюме Ольги Вальчак, де вона шукає роботу офіціантки.

Юлія Савейчук (01.05.1998) помічниця чинного депутата ЛМР від «Європейської солідарності» Петра Адамика. Безробітна.

Олексій Ковалик (01.10.1992) помічник народного депутата України Олега Синютки. Менеджер з дослідження ринку «Холдингу емоцій Фест».

Ірина Бжезінська (22.10.1978) хенд-мейд майстриня жіночих прикрас. Керівник напрямку інтернет-продажів у «Видавництві Старого Лева».

Лейла Мелесова-Вальчак (26.11.1979) помічниця депутата ЛМР від «Європейської солідарності» Віталія Свіщова.

Роман Грицевич (09.01.1956) тричі депутат ЛМР. Раніше він обирався до міськради від Партії реформи і порядок та ВО «Батьківщина». Завідувач сімейного відділення №1 Першої клінічної лікарні імені Князя Лева.

Наталія Непорада (24.06.1986) директорка львівської філії Державного підприємства Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут НДІпроектреконструкція.

Андрій Дроздовський (28.02.1971) співвласник фірми «Леодіс», депутат Брюховицької селищної ради.

Олена Пелех (15.04.1968) приватна нотаріуска.

Михайло Дідух (28.08.1980) вдруге намагається стати депутатом ЛМР. На виборах у 2015 році Дідух пройшов у раду від «Народного контролю».

Володимир Марусяк (02.05.1989) юрист, співвласник адвокатської фірми «Марусяк і партнери». У вересня 2018 року Марусяка, який тоді був членом поліцейської комісії головного управління Нацполіції у Львівській області (Ця комісія на співбесіді відбирає кандидатів на службу в поліцію) затримали за підозрою в отриманні 500 доларів хабара. Справа передана до суду, рішення поки що немає.

Юлія Петришин (11.09.1989) безробітна.

Оксана Бучко (23.05.1971) підприємиця, яка займається доглядом за дітьми.

Павло Гладиш (27.06. 1980) або більш відомий у деяких колах під прізвиськом Паша Вождь, голова патріотично-спортивного товариства «Шквал». Гладиш – активний учасник штурмів Львівської ратуші. На час балотування – безробітний.

Роман Дуда (02.12.1987) активіст «Розвитку громади», директор ТзОВ «Управляюча компанія «Наш дім Рясне».

Ірина Гірман (01.08.2001) студентка другого курсу факультету журналістики НУ Львівська політехніка, прес-секретарка львівської міської організації партії «Європейська солідарність».

Сергій Івах (08.02.1972) чинний депутат ЛМР від «Європейської солідарності». У минулому – голова Радехівської РДА. В останній каденції ЛМР Івах запам'ятається своєю дивною як для депутата позицію – у спорі міста із банком «Львів» за стадіон «Торпедо» він лобіював позицію банку і вимагав, щоб місто заплатило зі свого бюджету (тобто із наших з вами кишень) більше, ніж цей стадіон коштує – 7,5 млн грн. Це гальмує викуп стадіону та його реконструкцію, у підсумку мешканці району досі змушені хіба спостерігати за руїною, що нагадує спортивний об'єкт.

Юрій Гусак (01.01.1986), юрист юридичної компанії «Юстар».

Любов Нарівна (06.07.1987), безробітна. Була помічницею депутата ЛМР Петра Адамика, засновниця Західно-української асоціації регбі, президентом якої є Адамик.

Олександр Молодий (05.09.1971), директор ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького».

Ольга Ігнатенко (27.02.1978) вчителька історії львівського ліцею №51 імені Івана Франка.

Михайло Грищенко (21.11.1971) директор приватної християнської школи «Перлина» релігійної громади християнської церкви «Більша благодать».

Олексій Різник юрист Винниківської тютюнової фабрики, бізнес-партнер Григорія Козловського. Разом із Юрієм Ломагою є власником ТОВ «Львів-Енергія», яка знесла історичний павільйон у Стрийському парку, а на його місці почала зведення ресторану. Різник також представляє фірму, що самовільно здійснює будівельні роботи у будинку-пам'ятці архітектури на вул. Січових Стрільців,2.

Остап Доскіч (29.11.1973) чинний депутат ЛМР від Європейської солідарності, фінансовий директор «Львівметалпласт».

Володимир Роп’як чинний депутат ЛМР, помічник народного депутата України Олега Синютки. Сімейний лікар 1-ї міської поліклініки Львова.

Ірина Котлярова (03.10.1978) директорка ТзОВ «Лео Транспорт».

Ірина Камілевська (29.09.1974) директорка ТзОВ «Європап».

Оксана Застрижна (26.11.1974) безробітна.

Лілія Жук (20.08.1990) юристка компанії «Обра Констракшн Груп», яка займається будівництвом і серед засновників якої є Рустам Логай – директор будівельної компанії «Авалон».

Ігор Стефанюк (17.05.1976) безробітний.

Володимир Гой (01.07.1987), громадський діяч, співзасновник ГО «Рідний Сихів». На парламентських виборах у 2019 році балотувався до ВРУ від партії «Українська стратегія Гройсмана» (№63 у списку), але невдало. У 2015 році теж невдало спробував обратись до ЛМР від «Європейської солідарності».

Іван Рудницький (28.05.1957) втретє намагатиметься потрапити до ЛМР. У теперішнє, 7-ме скликання, Рудницький пройшов від «Європейської солідарності», до того був депутатом ЛМР від партії В’ячеслава Кириленка «За Україну». Також був депутатом ЛОР від «Нашої України». Заступник директора ТзОВ «Тібет», яке виробляє взуття.

Анастасія Окряк (02.08.1993), працівниця штабу «Європейської солідарності».

Віктор Доскіч (21.06.1989), підприємець. На минулих місцевих виборах у 2015 році намагався потрапити до ЛМР від «Європейської солідарності», але невдало.

Оксана Маруняк (05.05.1991) журналістка, свого часу була головою скандальної ГО «Розвиток громади», координованої Ігорем Кривецьким. Активісти цієї ГО неодноразово зривали засідання сесій ЛМР, брали участь у схемах з отримання і продажу земель учасниками АТО, пікетах забудовників, штурмі ZAXID.NET.

Степан Білас (13.08.1970) волонтер, голова Всеукраїнської спілки учасників бойових дій на Львівщині.

Назар Голида (16.09.1988) активіст ГО «Рідний Сихів», у 2015 році кандидував до ЛМР від політичної партії УКРОП. Був помічником депутата ЛОР від УКРОПу Зеновія Шептицького. Директор ТОВ «Танч».

Орест Злобін (22.03.1972) юрист. Свого часу працював заступником начальника управління комунальної власності – начальником юридичного відділу управління Львівської міської ради, заступником гендиректора ЛОДТРК. На виборах у 2015 році намагався потрапити до ЛМР від «Європейської солідарності» по окрузі №39, але невдало.

Ірина Клейменова (26.05.1985) активістка близької до «Європейської солідарності» ГО «Справа громад». Менеджерка з персоналу ТзОВ «Ай Ті Простір».

Ганна Одноріг (07.09.1997) мерчендайзер ТзОВ «Баядера Логістік».

Святослав Петровський (25.11.1992), безробітний.

Львівська обласна рада

Ірина Гримак (20.03.1981) колишня заступниця голови ЛОДА Олега Синютки, сьогодні працює у будівельній компанії «Лазурит».

Олег Дуда (20.10.1976) лікар-онкохірург Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

Святослав Шеремета (24.04.1973) директор комунального підприємства Львівської облради «Доля». На виборах до ВРУ у 2014 році був уповноваженим від партії «Сила людей». Був також членом НРУ і депутатом цієї партії в ЛОР.

Звенислава Мамчур (16.02.1963) завідувачка кафедри екології біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Донька поета, дисидента Ігоря Калинця.

Всеволод Білас (05.11.1964) тричі поспіль (із 1998 до 2010 року) був депутатом Моршинської міськради, а згодом – Львівської облради, спершу від УНП (2010-2015), а в останньому скликанні – від «Європейської солідарності». Білас є членом Ради директорів холдингу IDS Group. Саме у 1994 році почав виробництво мінеральної води у Моршині.

Катерина Кеньо (05.04.1978) комерційна директорка Львівського обласного академічного театру ляльок Львівської облради, чинна депутатка ЛОР від «Європейської солідарності».

Анна Ярмола (15.07.1982) директорка КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Червонограді».

Володимир Квурт (01.08.1967) чинний мер Винників. Саме за його каденції Григорій Козловський отримав право розпоряджатись Винниківським озером і почав будувати на його берегах так звану футбольну академію.

Святослав Стефанків (06.04.1986) чинний голова Уличненської сільради, Дрогобицького району.

Олександр Ганущин (16.06.1978) чинний голова Львівської облради. Ганущин безперервно є депутатом ЛОР із 2006 року. Спершу обирався від НРУ, а із занепадом цієї партії перейшов до «Європейської солідарності». На посаді голови ЛОР Ганущин відзначився масштабним розпродажем комунального майна – з молотка пішли приміщення лікарень, дитячих санаторіїв. А ще Ганущин свого часу писав рекомендаційні листи скандальній аферистці Олені Живко. Ще одним скандалом, яким відзначився Ганущин стала масова перерєстрація комунальних закладів ЛОР у міста й села Львівської області. Здебільшого туди, де був політичний інтерес тих або інших осіб.

Віталій Свіщов (16.06.1994) чинний депутат Львівської міськради від «Європейської солідарності». Його ловили на кнопкодавстві. Батько Свіщова є співвласником Львівської тютюнової фабрики разом із Григорієм Козловським.

Соломія Риботицька (30.10.1974) викладач КЗ ЛОР коледж прикладного та декоративного мистецтва ім. Івана Труша, голова суспільно-культурного товариства «Надсяння».

Віталій Корецький (06.08.1975) керівник секретаріату обласної організації партії «Європейська солідарність», власник фірм з виробництва меблів.

Ольга Березюк (13.04.1982) речниця Олега Синютки у час його головування в ЛОДА. Запам’яталась гучним оголошенням голодування під львівською Ратушею і швидким (через півтори доби) його завершенням.

Ігор Самардак (15.07.1981) директор ПАТ АТП-14630, екс-голова Яворівської РДА. У 2015 році балотувався до ЛОР від «Європейської солідарності», але невдало. Також був помічником народного депутата 7-го скликання Василя Пазиняка (ВО «Батьківщина»). У цьому контексті цікаво те, що Пазиняк і Самардак були конкурентами на виборах до ВРУ у 2012 році – обоє йшли по округу №122. Самардак, який тоді йшов від партії УДАР, навіть звинувачував Пазиняка, який був кандидатом від Об’єднаної опозиції, у брудних технологія. Але це не завадило Пазиняку взяти Самардака собі помічником. Це лише зайвий раз ілюструє, що приналежність до партії буває доволі умовною і все вирішують особистісні зв'язки та інтереси. Тоді на цьому окрузі за потрапляння у ВРУ також змагався соратник Медведчука Тарас Козак. У підсумку переміг Василь Пазиняк, а УДАР зняв Самардака з виборів, хоч той до останнього запевняв, що має вищий рейтинг від представника Об’єднаної опозиції. Ще одна політична невдача чекала на Самардака на виборах до ВРУ у 2019 році. Він знову намагався пройти до парламенту по своєму 122 округу, цього разу від «ЄС» і знову невдало. Перемогу на окрузі здобув мер Яворова і висуванець «Самопомочі» Павло Бакунець. Самардак фінішував лише шостим.

Петро Цеголко (03.11.1956) регіональний представник Нацради телебачення і радіомовлення у Львівській області, батько Святослава Цеголка, речника п’ятого президента України Петра Порошенка.

Микола Седіло (03.03.1981) чинний депутат ЛОР від «Європейської солідарності», підприємець.

Андрій Дума (21.01.1976) чинний депутат ЛОР від «Народного контролю», директор ТзОВ «Львівське АТП-14631». Із Думою пов'язаний скандал, коли він привітав жінок із днем автомобіліста, порівнявши їх із «усім відомим ссавцем з не менш відомим вибуховим пристроєм».

Ірина Супрун (14.01.1985), юристка, підприємиця. У 2014 році працювала керівницею апарату голови Житомирської ОДА і члена ВО «Свобода» Сидора Кізіна. Також у 2014 році брала участь у позачергових виборах до ВРУ як само висуванка, але не пройшла. Згодом працювала радницею екс-голови Держслужби геології і надр Миколи Бояркіна.

Ольга Мамчур (10.06.1955) голова Краковецької селищної ради.

Михайло Гичка (28.08.1959) гендиректор Львівської обласної клінічної лікарні. Чинний депутат ЛОР від «Європейської солідарності». Гичка – не лише довгожитель ЛОР, він щоразу обирався до ради від іншої партії, в залежності від політичної ситуації в державі. У каденції 2010-2015 він представляв Партію промисловців і підприємців України Анатолія Кінаха, яка у Верховній Раді була сателітом Партії регіонів. А у каденції 2015-2020 – Гичка вже представляє партію Петра Порошенка «Європейська солідарність». На виборах до ВРУ у 2012 році Гичка намагався заручитись підтримкою партії УДАР. З-поміж інших партій у Гички була колаборація із СДПУ(о), Аграрною Україною та партією «Відродження». Хоча сам Гичка заперечує, що коли-небудь був членом цих партій. Окрім того, Гичка – фігурант антикорупційних скандалів з якими детальніше можна ознайомитись тут.

Михайло Дзюдзь (18.08.1957) чинний депутат облради і ще один її довгожитель із багатим політичним і кримінальним минулим. Дзюдзь – колишній начальник державної пенітенціарної служби України у Львівській області. У березні його піймали на хабарі у 1000 доларів, але згодом випустили, зменшивши суму застави. Справа досі у суді, але це не завадило «ЄС» включити Дзюдзя у виборчий список.

Степан Буняк (06.03.1967) екс-голова Мостиської РДА. У 2015 році був обраний до Городоцької райради від «Європейської солідарності». До того – командир роти у військовій частині В 0111 ЗСУ. Також був помічником Ігоря Васюника, коли той був депутатом ЛОР (2006-2010 рр.).

Ореслава Хомик (01.01.1955) заступниця директора у Львівському обласному медичному коледжі післядипломної освіти. Вона також є чинним керівником Трускавецької міської організації партії «За Україну» В’ячеслава Криленка та голова ГО «Союз Українок». На виборах у 2015 році намагалась потрапити до ЛОР, але невдало. У 1998 році балотувалась до ВРУ від НРУ.

Галина Павлечко (29.12.1978) працює у відділі патронатної служби Старосамбірської райради.

Василь Задорожний (23.01.1982) директор Струтинського спиртзаводу. У 2015 році намагався потрапити до ЛОР від партії «Наш край», утвореної на уламках Партії регіонів, але невдало.

Роман Демчина (20.09.1968) чинний депутат ЛОР, директор ПП «Рома», яке упродовж останніх років вигравало багатомільйонні тендери на ремонт доріг у Львівській області і про продаж якого Демчина оголосив нещодавно начебто через корупцію у сфері дорожнього будівництва.

Євген Буба 22.01.1958) чинний депутат ЛОР від Радикальної партії Ляшка. До того теж був депутатом облради, але від ВО «Батьківщина». Перед Помаранчевою революцією Буба входив до підконтрольної СДПУ (о) фракції «Соціальна справедливість» у Львівській облраді, яку очолював голова податкової Львівщини Сергій Медведчук, молодший брат тодішнього лідера СДПУ (о) Віктора Медведчука.

Тетяна Сай (27.10.1976) екс-заступниця голови Буської РДА. Помічниця нардепа Олега Синютки.

Ігор Хрунь (25.08.1965) екс-голова Пустомитівської районної державної адміністрації. Був помічником нардепа Богдана Дубневича та досі є помічником Олега Синютки.

Тарас Бакай (09.08.1982) полковник поліції, екс-заступник начальника ГУ Нацполіції у Львівській області,

Михайло Ковалик (05.10.1976) чинний депутат ЛОР від Радикальної партії Олега Ляшка, виконавчий директор ТзОВ «Прушинські», що продає покрівельні матеріли.

Соломія Чудик (07.04.1977) головна редакторка «Радіо Незалежність».

Роксолана Єрченко (01.09.1985) лікарка приватної клініки «Інтерсоно».

Ігор Грабінський (19.02.1957) чинний депутат ЛОР від Радикальної партії Олега Ляшка. Однак у травні 2019 року Грабінський вийшов з фракції РПЛ.

Микола Білик (30.10.1976) священик-декан церкви Архистратига Михаїла ПЦУ у селі Сможе Сколівського району.

Ольга Сенета (09.09.1987) весільна фотографиня.

Григорій Козловський (01.02.1971) чинний депутат ЛМР від «ЄС», співвласник Львівської тютюнової фабрики, президент ФК «Рух».

Марія Вертас (21.09.1983) юрисконсульт банку «Львів».

Володимир Кирилич (08.05.1963) чинний депутат ЛОР, лікар-хірург Кам’янко-Бузької ЦРЛ.

Василь Баран (07.05.1964) чинний депутат ЛОР, директор Львівського обласного центру зайнятості. У 2007 році балотувався до ВРУ від ВО «Батьківщина», але невдало.

Володимир Доманський (12.08.1974) чинний селищний голова Брюховичів. Нещодавно військова прокуратура та СБУ провели обшуки у будинку Доманського в Брюховичах (до речі, будинок належить його дружині, але в декларації чомусь відсутній). Причина обшуків – незаконне відчуження 1,7 га військового містечка у Брюховичах. Приблизна ринкова вартість незаконно відчуженої землі становить 30 мільйонів гривень. У 2019 році Доманський став фігурантом розслідування ZAXID.NET про масштабну оборудку з територією колишнього військового містечка площею 125 га у сосновому лісі біля Львова. Детальніше про це читайте у розслідуванні Операція «Брюховичі». Фінал.

Юлія Кулич (15.07.1976) екс-заступниця мера Радехова.

Валентина Левкун (22.04.1964) директорка ПрАТ ВАТ «Калина», підприємства з пошиття жіночої білизни.

Микола Фрей (03.10.1972) депутат Самбірської райради від «Європейської солідарності», помічник народного депутата Ярослава Дубневича, екс-голова Самбірської РДА. Зараз тимчасово безробітний.

Ярослав Гасяк (01.07.1990) юрист. На виборах до ВРУ у 2019 році був довіреною особою кандидатки від партії «Голос» Марти Романяк.

Михайло Рудий (20.11.1988) директор Золочівського професійного ліцею, чинний депутат Золочівської міськради від «Європейської солідарності». У листопаді 2018 року колектив Золочівського професійного ліцею оприлюднив звернення, у якому просив не допустити призначення Михайла Рудого директором оскільки він «нерідко використовує коледж в якості майданчика для політичної агітації».

Ірина Ліщинська (13.02.1983) заступниця ген директора ТзОВ «Італія Джин-Груп».

Максим Заблоцький (18.07.1993) заступник міського голови Бібрки, депутат Бібрської міськради від «Європейської солідарності».

Ярослав Струс (10.12.1976) чинний депутат Бориславської міськради від «Народного контролю».

Олег Фенчин (26.10.1963) лікар-хірург Сокальської ЦРЛ. На виборах у 2015 році балотувався до ЛОР та до Сокальської райради від «Європейської солідарності», але невдало.

Лідія Костів (15.01.1967) вчителька Стрийської ЗОШ №5.

Христина Бутка (06.08.1993) працівниця Івано-Франківської селищної ради.

Ірина Онисик (21.03.1983) безробітна.

Євген Швед (31.03.1965) голова Бродівської райради із багатим політичним минулим. У 2006 і 2007 році Швед будучи директором Поликоровівської загальноосвітньої школи кандидував до ВРУ від Соціалістичної партії України (невдало), а у 2010 році став депутатом Бродівської райради вже від партії «Сильна Україна». У 2015 році він знову обрався до Бродівської райради, але вже від партії «Європейська солідарність».

Павло Барнацький (03.08.1953) голова Вільної федерації профспілок. Барнацький – чемпіон з невдалого балотування до рад різного рівня. Він аж шість разів намагався обратись до ВРУ (як само висуванець, від Блоку Кармазіна, НУНС та за підтримки Громадянської позиції, один раз – до ЛОР (від Радикальної партії Олега Ляшка), у 2015 році він балотувався на міського голову Борислава (теж від партії Ляшка). Поміж тим – працював головним консультантом комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією та помічником нардепа Андрія Лозового (РПЛ). Був членом Партії захисників Вітчизни (Юрія Кармазіна), а до того – дільничним інспектором Галицького райвідділу міліції.

Лілія Костів (22.08.1972) підприємиця, надає перукарські послуги.

Наталія Бохонко (07.09.1980) фельдшерка Дрогобоцької районної лікарні.

Дмитро Пазин (29.01.1992) безробітний. У 2015 році балотувався до ЛОР та Новояворівської міськради від партії УКРОП, але невдало.

Ольга Заяць (25.06.1961) директорка Дрогобицького ліцею. На виборах народних депутатів у 2012 та 2014 роках була довіреною особою кандидата Романа Ілика (ВО «Батьківщина»).

Ірина Новик (18.04.1977) безробітна. У минулому – головна спеціалістка сектору цивільного захисту Мостиської РДА.

Галина Гевко (23.02.1971) педагог-керівник Центру дитячої та юнацької творчості у Золочеві. У 2015 році балотувалась до Золочівської міськради від партії УКРОП, але невдало.

Ігор Горін (28.05.1977) заступник міського голови Новояворівська.

Ірина Проненко (27.04.1984) безробітна.

Дмитро Балко (08.11.1983) заступник міського голови Червонограда.

Леся Шалабавка (25.02.1991) діловодка Турківської районної лікарні ветеринарної медицини.

Олег Іваш (28.05.1979) приватний підприємець, займається виготовленням рекламної продукції. У 2006 оці балотувався до ЛОР від Ліберальної партії України, але невдало. У липні 2020 року навколо Іваша та його бізнес-партнера Анатолія Крачковського розгорівся гучний скандал. Торговці сувенірами на площі Ринок звинуватили Іваша і Крачковського у тому, що вони не повертають їм грошей, які зібрали на початку сезону, перед карантином. Оскільки в країні був оголошений карантин, то торгівля протягом кількох місяців була заборонена. То ж торгівці сувенірами втратили орендну плату і не отримали жодних прибутків. Гроші ж Іваш і Крачковський начебто збирали без жодних документів або платіжок – з рук в руки. А 9 жовтня дві підприємиці пообіцяли навіть оголосити голодування, якщо їм не повернуть грошей.

Віктор Конц (29.07.1972) безробітний. У 2015 році кандидував до Бриславської міськради від «Самопомочі», але невдало. Так само невдало намагався потрапити до ВРУ на виборах у 2012 році як самовисуванець.

Ірина Горинь (14.07.1984) завідувачка відділу у центральній міській лікарні Борислава.

Тетяна Франко (15.04.1981) головна бухгалтерка фермерського господарства «Оазис-К», яке належить чинному депутату ЛОР від «Європейської солідарності» Володимиру Кужидлу.

Володимир Золочівський (25.12.1983) директор школи у Червонограді.

Наталія Верещинська (19.04.1981) керівниця філії страхової компанії «Гардіан» у Миколаєві.

Богдан Юрків (12.08.2001) безробітний.

Олена Копчик (19.11.1980) немає інформації.

Володимир Карпа (15.06.1989) голова Мужиловицької сільської ради.

Василь Масний (26.08.1979) чинний депутат ЛОР від «Народного контролю», офіцер військової частини 3002 Нацгвардії України.

Ольга Кохан (07.02.1985) завідувачка Ралівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Самбірського району.

Андрій Кравчук (30.01.1980) керівник приватного підприємства «Львів-Пак», депутат Сілецької сільської ради від «Європейської солідарності».

Віра Красінська (10.07.1966) старша медсестра Дрогобицької районної лікарні.