На комунальному АТП-1 бракує вільного місця для нових автобусів

ЕкономікаВіталій Кубліков, 3 червня, 17:24 2381 1

На АТП №1, що на вулиці Авіаційній у Львові, сьогодні паркують близько трьох сотень автобусів. На початку наступного року Львів закупить ще 100 нових одиниць великогабаритного транспорту. На підприємстві не вистачає місця для автобусів.

«Цю територія ми орендуємо в міністерства оборони, на якій ми зараз розміщуємо свій автопарк», — розповідає керівник комунального АТП-1 Орест Хамула.

Тут міські автобуси ночують та обслуговуються. Тісняться, як у комунальній квартирі.

«На нашій території розміщуться більше 300 одиниць автобусів. Зараз вдень вони на маршрутах. Але вночі вони з'їжджаються, місця не вистачає вже», — скаржиться керівник комунального АТП-1 Орест Хамула.

Водій комунального АТП Ігор Гуменчук вже 10 років кермує великогабаритним міським автобусом. Каже, коли додалось більше сотні нових МАЗів та Електронів, в кінці зміни запаркуватись в депо ще той квест.

«Затори дуже великі. Можна і дві, і три години заїжджати в гараж. Велику кількість автобусів треба запаркувати. Хтось може довше стояти паркуватися, але він ззаду затримує всю чергу», — розповідає водій АТП-1 Ігор Гуменчук.

Але нового комунального транспорту буде ще більше. Це стратегія Львова. Будівництво нового депо на Сихові і переведення туди частини автобусів — раціональне рішення, певні у Ратуші. Але міські депутати впевнено завалили його на минулій сесії.

«100 автобусів ми хочемо купити, а їх не буди куди ставити? Я тут трохи не розумію, бо ще в 2017 році підписали ухвалу і меморандум про співпрацю тоді прийняли, а тут починаються дії, які не відповідають стратегічним баченням міста», — говорить заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

Минулого тижня чотири міські фракції БПП, «Свободи», УКРОПУ та «Народного контролю» провалили два рішення. Їхня ціна — майже 200 мільйонів гривень. Ці гроші готовий надати місту Європейський інвестиційний банк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук