На Юрія Луценка написали скаргу через його участь у передвиборчому форумі Порошенка

Луценкові дорікнули виступом з агітаційною промовою на підтримку кандидата в президенти

Генеральний прокурор на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом»

До Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів надійшла скарга на генерального прокурора Юрія Луценка. Причиною стала участь Луценка в передвиборчому форумі президента Петра Порошенка, інформує канал Newsroom у Facebook, який ведуть українські журналістки Тетяна Ніколаєнко та Оксана Денисова.

«Ст.22 Кодексу професійної етики визначає, що прокурор не може належати до політичної партії, брати участь у політичних акціях... і публічно демонструвати свої переконання. 29 січня в Києві Юрій Луценко саме як генеральний прокурор у робочий час навмисне прибув на форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», організований президентом Петром Порошенком з метою агітації за своє переобрання», – йдеться в скарзі.

На думку заявника, Луценко виступив з агітаційною промовою на підтримку Порошенка як кандидата в президенти.

Під час промови на форумі Луценко сам визнав, що закон йому забороняє агітувати за будь-якого кандидата в президенти. «І я цього не буду робити. Але чому я тут?.. Можу сказати, що жодні «Нові курси», як хотів би Путін, нам не потрібні. Тому ні кроку назад, тільки вперед!», – сказав він.

Пізніше Луценко стверджував, що був у відпустці в день форуму і висловлював свою громадянську позицію.

На очільника ГПУ поскаржився колишній прокурор Запорізької області Олександр Шацький, якого 2016 року звільнили з органів прокуратури. Він заявляв, що його змусили піти через особистий конфлікт з Луценком, проте останній стверджував, що Шацького звільнили через «злив інформації» про справи стороннім особам .

Як писав ZAXID.NET, торік Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДПК) не змогла притягти до відповідальності генерального прокурора Юрія Луценка за його публікації у Facebook, у який він порушив презумпцію невинуватості щодо героїв своїх дописів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук