На Львівщині більше половини автошляхів державного значення потребує ремонту

В області 56% доріг загального користування державного значення потребують капітального та поточного ремонтів

На Львівщині 56% державних доріг потребують ремонту

На Львівщині капітального ремонту потребують 320 км доріг загального користування державного значення, поточного середнього ремонту – близько 734 км. Також на балансі Служби автомобільних доріг Львівщини є 461 мостів, із яких 80% потребують капітального ремонту. Станом на 2018 рік мережа доріг загального користування державного значення, які перебувають на балансі Служби, становить 1884 км. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

У найкритичнішому стані є такі автомобільні дороги державного значення:

— Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка на ділянці від м. Жовква до м. Кам’янка-Бузька — с. Великосілки;

— Т-14-02 Східниця — Пісочна (смт Меденичі — с. Криниця та перевальна ділянка, Східниця – Борислав);

— Т-14-03 Грушів — Немирів;

— Т-18-06 Рівне — Млинів — Берестечко — Буськ — Перемишляни на ділянці с. Стремільче — м. Перемишляни (смт Лопатин — м. Буськ).

На проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах державного значення з державного бюджету передбачено понад 1 млрд грн (1024,8 млн грн). Станом на сьогоднішній день виконані роботи на 441,7 млн грн. Також уже надійшли кошти з митних платежів в сумі 103,3 млн грн, якими оплачені виконанні ремонтні роботи на автомобільних дорогах у 2017році.

Як зазначено у повідомленні Служби автомобільних доріг, у 2018 році на Львівщині відремонтовані такі ділянки автомобільних доріг державного значення:

– М-06 Київ — Чоп в межах міста Сколе протяжністю 14 км. Ця ділянка потребує ще влаштування верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття;

– Р-15 Ковель — В.Волинський — Червоноград — Жовква на ділянці від с. Сілець до м. Великі Мости протяжністю 8 км;

– Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів у межах с. Давидів і с. Нові Стрілища на загальній протяжності 5 км виконувались роботи з підсилення основи та влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття, де є потреба влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, а також влаштовано додаткові смуги руху в с. Давидів протяжністю 1,1 км та в с. Нові Стрілища 0,6 км;

– Т-14-18 Нижанковичі — Самбір — Дрогобич — Стрий на ділянці м. Дрогобич — Самбір виконано роботи в межах Дрогобицького району від м. Дрогобич до межі із Самбірським районом. Необхідно продовжити ремонт на даній автомобільній дорозі до м. Самбір;

– М-06 Київ — Чоп на ділянці від м. Броди до с. Дуліби виконані роботи протяжністю 40 км;

Також на замовлення Служби автодоріг у Львівській області ведуться ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування державного значення, а саме:

– капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі на ділянці м. Пустомити — смт Щирець;

– капітальний ремонт на автомобільній дорозі М-11 Львів — Шегині на двох ділянках та двох мостових переходах через річку Верещиця та потік у межах міста Городок;

– реконструкція мостового переходу в с. Заліски на автомобільній дорозі М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

Службою автомобільних доріг області розроблений робочий проект на влаштування з’їзду на автомобільну дорогу М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська в м. Винники. А також розробляються техніко-економічне обґрунтування із залученням інвестицій міжнародних фінансових організацій для реалізації проекту «Будівництво північного обходу м. Львів», інвестиційний проект на проведення робіт на дорозі М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький – Знам’янка та інвестиційний проект будівництва нової автомобільної дороги Львів – Краковець.

До слова, Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування державного значення Львівської області. Служба укладає договори з підрядними організаціями на ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук