У Щирці на автомобільній дорозі Львів-Пустомити-Меденичі розпочалися ремонтні роботи

Через ремонти на даній ділянці є незначні ускладнення в русі транспорту

Реконструкція буде проводитися на ділянці від Щирця до села Велика Горожанка

У четвер, 26 липня, від селища Щирець розпочалися ремонтні роботи на дорозі Львів – Пустомити – Меденичі. Ремонтники почали розпушувати існуюче дорожнє покриття. Через це на даній ділянці є незначні ускладнення в русі транспорту.

«На замовлення Служби автомобільних доріг підрядною організацією розпочаті підготовчі роботи для реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці км 28+775 – км 38+200 (селище Щирець — с. Велика Горожанка). Станом на сьогоднішній день виконуються роботи з розбирання бортового каменю та тротуару та влаштування закритої дощової каналізації в м. Щирець», – йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Протяжність ділянки становити майже 10 км. Реконструкція буде проводитися на ділянці від Щирця до села Велика Горожанка.

Усі фото Служби автомобільних доріг Львівщини

Дану ділянку буде розширено. Проектними рішеннями передбачено улаштування, підсилення та поширення існуючої проїзної частини з облаштуванням тротуарів, зовнішнього освітлення, дощової каналізації та ремонт існуючої каналізації.

Ділянка дороги, яка підлягає реконструкції, відповідає параметрам ІІІ категорії. Після реконструкції відповідатиме параметрам дороги ІІ категорії.

За даними договору, опублікованому в системі електронних державних закупівель ProZorro, роботи виконуватиме компанія «Онур», загальна вартість – 15 884 207,61 грн. Роботи на дорозі Львів – Пустомити – Меденичі триватимуть до кінця року.

Також уже тиждень у Щирці триває ремонт дощової каналізації. Окрім того, роботи з влаштування дощової каналізації проводять на тій же автомобільній дорозі у м. Пустомити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук