У 2018 році на ремонти і утримання доріг Львівщина отримає понад ₴1,7 млрд

У 2018 році на ремонти і утримання доріг Львівщина отримає понад ₴1,7 млрд
На Львівщині на ремонт і утримання доріг у 2018 році витратять понад 1,7 млрд грн

На ремонти і утримання доріг у держбюджеті на 2018 рік для Львівщини наразі передбачене фінансування у 1,735 млрд грн. Про головні статті видатків у понеділок, 19 лютого, під час апаратної наради у голови Львівської ОДА розповів директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів.

На ремонти та утримання доріг міжнародного, національного та регіонального значення із дорожнього фонду, який у 2018 році складатиме 11,5 млрд грн, Львівщина отримає 583 млн грн. Ще 357,6 млн грн у держбюджеті передбачені для реалізації «Укравтодором» державного інвестиційного проекту з ремонту чотирьох доріг у Львівській області, повідомив Роман Филипів.

За його інформацією, у держбюджеті передбачено в цілому 10,7 млрд грн на утримання доріг, їх капітальний і поточний ремонт. Зокрема, Львівщина на капітальні ремонти упродовж цього року має отримати 265 млн грн, а на поточні і дрібні – 158,7 млн грн.

Також окремою стрічкою у держбюджеті передбачені видатки на покращення стану доріг загального користування за відповідними маршрутами. Зокрема, очікується витратити 192 млн грн на покращення стану дороги Львів-Тернопіль.

За кошти польського кредиту у цьому році ремонтуватимуть дороги, які ведуть до міжнародних пунктів пропуску на західному кордоні. У держбюджеті закладено 50 млн грн на їх реалізацію. Пізніше обсяг фінансування можуть збільшити, адже загалом кредит становить близько 68 млн євро.

Зокрема, за ці кошти фінансуватимуть ремонт п’яти ділянок автодоріг у прикордонних районах Львівщини: 20 км дороги Яворів-Грушів, 9 км дороги Грушів-Немирів, 18 км шляху від КПП «Смільниця» до Старого Самбора, 46,4 км дороги Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, 53,17 км дороги Червоноград-Рава-Руська. Їх виконуватимуть польські підрядники, які перемогли у тендері «Укравтодору».

Крім цього, Львівщина отримує понад третину субвенційних коштів ЄС, призначених для освітлення доріг. На освітлення пішохідних переходів, встановлення світлофорних об’єктів та освітлення аварійних ділянок доріг Львівщині виділять 138 млн грн.

Відтак на ремонти і утримання доріг на Львівщині у держбюджеті на 2018 рік наразі передбачене фінансування на 1,735 млрд грн. Проте на практиці воно буде більшим, оскільки на ремонти доріг також скеровуватимуть кошти від перевиконання плану митних надходжень.

Нагадаємо, у 2017 році на Львівщині відремонтували 600 км доріг за понад 3 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук