На Львівщині лише один з трьох безробітних може працевлаштуватися

Володимир Балита, 10 липня 20135420
На Львівщині лише один з трьох безробітних може працевлаштуватися
фото news.if.ua
Шукаю роботу

З початку року соціальними послугами центрів зайнятості на Львівщині скористалися 63,2 тис. осіб, з яких 20,9 тис, або кожен третій, змогли працевлаштуватися. Про це ZAXID.NET повідомили у відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.

Ще 5,2 тис. людей залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, які у період безробіття є альтернативою постійній зайнятості.

За перше півріччя цього року 7 643 роботодавці повідомили про 29,8 тис. вільних місць праці. Порівняно з відповідним періодом торік рівень заповнення вакансій в області збільшився з 65,9 до 69,9%. Здебільшого підприємства пропонували роботу із зарплатою, розмір якої коливався від мінімальної до середньої в області (80,6%), вищий за середньообласний рівень заробіток зазначений тільки у 4,1% вакансій, решта вільні місця праці були з мінімальною винагородою.

У січні-червні цього року з 6,6 тис. безробітних, котрі проходили професійний вишкіл за скеруванням служби зайнятості, 62% навчалися відповідно до замовлень фірм і компаній. А майже 80% тих, хто підвищував кваліфікацію чи перенавчався, забезпечені роботою за набутою професією чи спеціальністю.

Як свідчать статистичні дані, ринок праці Львівщини цьогорічного червня не зазнав істотних змін. З квітня в області, в середньому, за одну вакансію конкурували 9-10 безробітних.

На початку липня на Львівщині обліковувалося 26,3 тис. безробітних, серед котрих 54,1% становили жінки, 46,9% – молодь віком до 35 років, 40% – мешканці сіл. З-поміж мешканців області, які набули статус безробітного, найбільшу частку складали працівники сфери торгівлі та послуг (17%) та робітники з обслуговування, експлуатації та контрою за роботою устаткування і машин (15,8%).

Станом на 1 липня 2013 року у базі даних налічувалося 2,7 тис. вакансій, у т. ч. 1,7 тис. – для представників робітничих професій, 0,8 тис. – для службовців, 0,2 тис. – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Як повідомляв ZAXID.NET, серед безробітних Львівщини – 2 тисячі випускників вишів. Загалом12,7 тисяч безробітних в області – молодь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук