На Львівщині на проекти місцевого розвитку наступного року планують витратити ₴100 млн

У Львівській облраді затвердили пріоритети конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік

У проекті бюджету Львівської області на 2018 рік передбачать 100 млн грн на співфінансування проектів місцевого розвитку. Про це у четвер, 7 грудня, під час засідання конкурсної ради повідомив заступник голови облради Володимир Гірняк.

За його словами, з 11 грудня усі активні мешканці, громадські організації, ініціативні групи, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади розпочнуть наполегливо готувати свої заявки, а працівники виконавчого апарату обласної ради – професійно сприятимуть у їх розгляді та реєстрації.

Під час сьогоднішнього засідання ради визначили пріоритети конкурсу на 2018 рік. Загалом їх сім: до участі прийматимуть проекти щодо будівництва, капремонту, реконструкції, придбання обладнання та інвентаря для шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я та закладів культури. Також на конкурс можна подавати проекти щодо будівництва, капітального ремонту та реконструкції парків, скверів, водойм та місць відпочинку, які відносяться до природно-заповідного фонду, проекти щодо капремонту і реконструкції вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок. Серед інших пріоритетів визначили можливість співфінансування будівництва, капітального ремонту, реконструкції об’єктів комунальної власності, які не віднесені до попередніх пріоритетів.

Конкурсна рада також визначила умови фінансування проектів на наступний рік: встановлена максимальна вартість проекту – 400 тис. грн, а максимальна субвенція обласного бюджету – 200 тис. грн, за умови співфінансування 50/50.

Начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зав’язків Львівської облради Іван Собко повідомив, що за підсумками 2017 року із 619 затверджених проектів будуть реалізовані 614. За його інформацією, станом на 1 грудня роботи завершені на 535 об’єктах, на 79 – ще тривають і лише на 5 об’єктах із об’єктивних причин роботи не були розпочаті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук