На Львівщині повістки вручили 70% військовозобов'язаних

70% військовозобов’язаних із Львівської області вже отримали повістки. Планове завдання для Львівщини на цьому етапі – мобілізувати 3 тисячі осіб.

Головний спеціаліст обліково-мобілізаційної роботи Львівського обласного військового комісаріату Валерій Магаляс заявив, що згідно з графіком мобілізовані й надалі поступово отримуватимуть повістки, інформує Дивись. Інфо.

Найбільш потрібні військові спеціальності зараз – це танкісти, механіки, водії бронемашин, зв’язківці, а також стрільці.

«Повістки вручають як за місцем проживання, так і за місцем праці. Це і робиться зараз», – повідомив представник комісаріату.

Також керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк зауважив, що 70% військовозобов’язаних Львівщини вже отримали повістки.

«Ми не можемо назвати точніші цифри, адже є інформація, яка не підлягає розголошенню. Натомість, можу запевнити, що всіх людей, які отримали повістки під час четвертої хвилі мобілізації і пройшли медкомісію, скеровують у спеціальні навчальні центри», – наголосив Поронюк, інформує Вголос.

До війська йдуть також і жінки. Залучають, як правило, молодший і середній медичний персонал, а також частково зв’язківців. Серед офіцерського складу – жінки з військово-службовою спеціальністю вихователя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук