На Львівщині придбали три мобільні комплекси для зважування вантажівок

Нові комплекси дозволять контролювати вагу транспорту, щоб зберегти дорожнє покриття

СуспільствоІ.Р., 28 грудня 20172970
Мобільні офіси обладнані програмним забезпеченням, оргтехнікою та приладами для контролю на дорогах

У четвер, 28 грудня, Львівщина отримала три комплекти портативних вагових комплексів. Сучасні мобільні лабораторії контролюватимуть безпеку на дорогах області вже із січня, повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

«Це мобільна лабораторія, офіс на колесах, який не тільки може працювати на виявлення порушників габаритно-вагових параметрів, а й також по всіх видах контролю, починаючи з придорожніх перевірок, і до планових перевірок. Вони можуть здійснювати контроль і перевірку документації, а також технічний стан транспортних засобів, як пасажирського транспорту, таксі, вантажного траснпорту, можуть виїжджати на різного роду перевірки плавзасобів, бас-стоянок. Важливою функцією є габаритно-ваговий контроль, адже, щоб дороги слугували нам десятки років, ми маємо їх зберігати», – розповів голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

Мобільні офіси обладнані робочими місцями, програмним забезпеченням, оргтехнікою, а також приладами і засобами для контролю на дорогах. У подальшому їх планують обладнати фото- та відеофіксацією.

Мобільні комплекси дозволять контролювати вагу автомбілів та якість гуми

«Один з пріоритетів розвитку нашої держави – це розбудова дорожньої інфраструктури. Сьогодні ми робимо наступний крок, коли говоримо не лише про відновлення дорожнього покриття, але й якісну експлуатацію та збереження його в подальшому. Є проблема, коли недобросовісні водії дозволяють собі в зимовий період часу проїжджати дорогами Львівщини на невідповідній гумі і патрульна поліція не має відповідної техніки та обладнання для доказовості цього порушення. Однією із переваг таких мобільних лабораторій є те, що вони обладнані такою технікою, яка б дозволила визначити якість цієї гуми і протекторів», – зазначила заступниця голови ЛОДА Ірина Гримак.

При цьому, за словами Гримак, мобільні вагові комплекси працюватимуть переважно на місцевих дорогах, оскільки на головних магістраляї є стаціонарні комплекси.

Загалом на дорогах Львівської області працює 16 місць здійснення габаритно-вагового контролю, з них 7 облаштували у 2017 році.

Мобільні вагові комплекси Урктрансбезпека придбала за кошти Євросоюзу.

Додамо, що цьогоріч під час проведення габаритно-вагового контролю зважили 8570 транспортних засобів, виявили 570 порушень, серед яких більшість – 366 – перевищення вагових обмежень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук