На Львівщині протестувальники перекрили трасу Київ – Чоп

На Львівщині протестувальники перекрили трасу Київ – Чоп
Мешканці протестують проти зміни автобусного перевізника

У неділю, 13 серпня, поблизу села Тухолька Сколівського району місцеві мешканці перекрили трасу Київ – Чоп. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич у себе в Facebook.

За словами протестувальників, причиною їхньої акції стала спроба департаменту транспорту обласної адміністрації скасувати маршрутки Львів-Сколе-Жупани.

«Цей маршрут хочуть «віддати» в Стрийський автопарк, де наявні декілька «напівживих» автобусів. Власник того автопарку планує пустити один автобус на села (Верхнячка-Жупани-Климець-Тухолька-Плав'є-Орява і т. д., щоб отримати більше прибутку за мінімум затрат», - пише активіст Віталій Талайло.

Раніше перевізником на маршруті Львів - Сколе – Жупани ПП «Транс-спорт». Як пояснив ZAXID.NET директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА Роман Кокотайло, департамент був змушений укласти тимчасову угоду зі «Стрийським АТП», оскільки попередній перевізник від цих маршрутів відмовився.

«Підприємство ПП «Транс-спорт» офіційним листом відмовилось від маршрутів, які їздили у Сколівський район. Сказали, що вони більше не в змозі обслуговувати дані маршрути. Відповідно до чинного законодавства ми видали тимчасові договори та оголосили конкурс. Я прекрасно розумію, що комусь щось може не подобатись. Але альтернативи на той момент не було. Законодавство ставить такі вимоги і ми уклали угоду з підприємством, яке також обслуговувало маршрути в даному районі», - зазначив Роман Кокотайло.

Директор департаменту також запевнив, що маршрути автобусних рейсів до Сколівського району змінені не будуть - зміниться лише перевізник.

Конкурс на нового перевізника був оголошений наприкінці липня. Подача документів триває до 22 серпня. Результати конкурсу стануть відомі 12 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук