На Львівщині ремонтують дорогу Самбір-Дрогобич

Ділянка дороги Лішня - Долішній Лужок перекрита для руху

СуспільствоОрися Шиян, 7 травня 201826591
На Львівщині ремонтують дорогу Самбір-Дрогобич
фото ЛОДА
Шар асфальту поклали на перших шести кілометрах дороги

На Львівщині ремонтують ділянку автомобільної дороги державного значення Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий. Підрядна організація «Онур» укладає вирівнюючий шар.

Як повідомляє департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА, загальна протяжність відтинку дороги Самбір-Дрогобич – понад 25 кілометрів.

«Сьогодні завершили прокладання основи і нижнього шару асфальту на перших шести кілометрах. Роботи продовжуються і до кінця травня ми плануємо завершити виконання усіх робіт, в тому числі і покриття верхнього шару асфальту на відтинку дороги протяжністю 11 кілометрів», ‒ розповіла заступниця голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Служба автомобільних доріг у Львівській області уточнила, що тут проводиться поточний середній ремонт дороги. Ділянка Лішня - Долішній Лужок перекрита для проїзду транспортних засобів. Об’їхати її можна здійснити дорогою С140428 Новошиці - Ріпчиці (на ділянці Лужок- Грушів) та дорогою О140403 Дрогобич - Комарно (на ділянці Грушів - Дрогобич).

Цього року планується провести ремонті роботи з розпушення дороги, влаштувати вирівнюючий шар з асфальтобетону, влаштувати верхній та вирівнюючий шар з ЩМА на ділянці км49+790 - км78+591 дороги Т-14-18. Згідно з тендерним договором, вартість ремонту дороги становить 230 млн гривень.

Загальна протяжність дороги Т-1418 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, яка веде до українсько-польського кордону, 97 кілометрів, з них 26,6 пролягають в межах Дрогобицького району, 21,3 ‒ у Самбірському.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук