На Львівщині школярі витрачають майже весь урок фізкультури, щоби дійти до стадіону

СуспільствоОксана Лабойко, 28 березня 2017, 19:40 1680 1

На спорт часу не залишається. Аби дійти до найближчого стадіону, діти Сокальської школи №5 витрачають майже весь урок фізкультури. Їм вже давно обіцяють новий маданчик. Проте, коли дійшло до діла, райрада вирішила, що гроші обласного бюджету краще витратити на потреби села, яке вже має два стадіони.

На своїй території школа №5 має лише невелике асфальтоване поле. А до найближчого стадіону аж 1,5 км.

«Нам дуже важко. Доводиться ходити на стадіон Сокіл. Дуже багато часу витрачаємо на дорогу. А займатися вже не залишається сили і часу», – говорить школярка Анастасія.

«Якщо ми займаємося біля школи, то там асфальт, Коли впадеш, то дуже травматично і боляче», – додає школяр Володя.

За кілька метрів від школи – міський парк. Там ще у 2014 р. виділили ділянку для шкільного стадіону.

«У нас є відкрита декларація про початок робіт, яка діє ще цього року останній рік. У нас є робочий проект, є перерахований кошторис,. Ми передбачили кошти на план забудови в цьому році, ми передбачили з вільних коштів, кошти для будівництва основи для стадіону», – пояснює міський голова Сокаля Вадим Кондратюк.

Решту суми сподівалися отримати з обласного бюджету за програмою «Спортивний майданчик». За нею у кожному районі області щороку будуть по три поля – одне зі штучним покриттям і два тренажерні. Місце розташування цих об'єктів затверджує райрада. А там вирішили, що поле більше потрібне с. Жвирка біля Сокаля, яке вже має два стадіони.

«Робоча група, яка визначала місце розташування, кулуарно засівши, визначила, що цей спортивний майданчик не повинен належати місту Сокаль. Але є програма і є критерії відбору. Відповідно до тих умов місто Сокаль є переможцем», – обурюється депутат Сокальської міської ради Іван Пелеп.

Таке рішення обурило весь Сокаль. Люди змусили голову райради переписати лист на обласне управління молоді і спорту та змінити адресу майданчика.

«Ми вже три роки б’ємося, шоби нам дали той стадіон для громади і нас ніхто не чує, постійно дурять, то вже неможливо більше терпіти», – обурюється пані Ірина, мама двох школярів.

Голова району написав заяву на звільнення, а у самій райраді заявили, що ще не впевнені, чи майданчик таки дістанеться Сокалю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук