На Львівщині триває набір на програму підтримки бізнесу для учасників АТО та переселенців

ЕкономікаІрина Стельмах, 21 червня 20173744
На Львівщині надають підтримку колишнім учасникам АТО та переселенцям у започаткуванні своєї справи

Бізнес-інкубатор «Новий відлік» у Львові оголосив прийом заявок від демобілізованих учасників АТО та переселенців зі Сходу на участь у програмі підтримки малого бізнесу та самозайнятості. Заявки прийматимуть до 29 червня. Про це у середу, 21 червня, повідомив голова громадської організації «Клуб ділових людей» Микола Савуляк.

«Кандидатів, які пройдуть відбір, очікує п’ятитижневий інтенсивний бізнес-курс та конкурс бізнес-планів. Після цього вони почнуть втілювати їх. Цього року кращі проекти демобілізованих учасників АТО матимуть змогу отримати від Львівської ОДА компенсації частини відсотків за кредитами. На їх відшкодування протягом трьох наступних років буде виділено близько 3 млн грн», – сказав Микола Савуляк.

У межах програми учасники пройдуть інтенсивне навчання та матимуть змогу отримати фінансову підтримку на започаткування бізнесу

Керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська зазначила: «Новий відлік» спочатку був експериментальним проектом. Але й зараз перед нами стоїть чимало викликів. Адже ми не надаємо грантову допомогу бізнесу. Основною причиною того, що учасники АТО чи внутрішньо переміщені особи не започатковують бізнес є брак досвіду та знань, необхідних для цього», – зазначила Оксана Дащаківська.

Переможець другої хвилі проекту, колишній учасник АТО Микола Стецьків, торік заснував підприємство із вирощування органічної ягоди «ФайнаBerry», і цього року отримав перший урожай полуниці. Микола Стецьків отримав максимальний грант від фонду «Відродження» на закупівлю теплиць. «Потрібно ставити конкретну ціль і досягати її. Пріоритетним завданням для мене особисто є якість продуктів», – зазначив він.

Торік для участі у проекту заявки подали близько 150 осіб, з яких було відібрано 60 учасників. 15 проектів стали переможцями та отримали фінансову допомогу в загальному розмірі 800 тис. грн.

Нагадаємо, в обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 500 тис. грн для відшкодування кредитів учасників АТО, наданих на відкриття та розвиток бізнесу. Це передбачено програмою підвищення конкурентоспроможності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук