На Львівщині відкрили Крехівське родовище газу

«Західнадрасервіс» планує бурити на площі ще дві свердловини

Головні Новини за 15 квітняВікторія Іваскевич, 15 квітня 2015, 16:19 2968 0
дивіться також

Сьогодні, 15 квітня, у селі Облазниця Жидачівського району на Львівщині відкрили родовище природного газу. ТОВ «Західнадрасервіс», яке здійснювало пошуково-розвідувальні роботи, запустило компресорну установку, яка одразу подала блакитне паливо у газотранспортну систему України.

«Це, у першу чергу, успіх науки, тому що вчені правильно визначили місце і тут під час буріння першої свердловини відразу знайшли поклади газу. По-друге, це робота для наших геологів, які довгий час не були задіяні на Львівщині. Це є крапля у загальний котел незалежності України. Тому що газ - це є політика, економіка і незалежність України», - наголосив губернатор Львівщини Олег Синютка під час відкриття Крехівського родовища газу.

На площі пробурили три пошуково-розвідувальні свердловини (100, 101 та 102-Крехівські) завглибшки 360-500 м. Під час випробування верхньої частини крейдових відкладів в експлуатаційній колоні в усіх трьох пробурених свердловинах отримано промислові припливи газу.

На ці роботи підприємство витратило 50 млн грн.

«Західнадрасервіс» планує бурити на площі ще дві свердловини.

Довідка. Крехівське родовище природного газу розташоване на території Жидачівського району Львівської області, за 16 км на південь від міста Жидачева. Близько від родовища також експлуатують Тейсарівське, Любешівське і перше в Україні Дашавське газові родовища.

Для очищення газу від вологи та механічних домішок ТОВ «Західнадрасервіс» на площі побудувало газорозподільну станцію. Також задля подачі газу споживачам підприємство за останні два роки побудувало газопроводи від свердловин загальною протяжністю у 4,38 км. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук