У Львові вперше запровадили реверсний рух на одній із вулиць

Одностороння вул. Колумба мінятиме напрямок двічі на день

У Львові вперше запровадили реверсний рух на одній із вулиць
фото Google
З 23:00 до 14:00 автомобілі будуть рухатися вул. Колумба у сторону центру Львова, а після обіду і до ночі – до Винників

Від середи, 8 липня, на вул. Христофора Колумба у Львові запровадили реверсний рух. До обіду вулиця буде односторонньою у напрямку до центру, а після обіду – до Винників. Це перша львівська вулиця, де відтепер двічі на добу змінюється напрямок руху.

Рішення про запровадження реверсного руху на вул. Христофора Колумба прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху ще в грудні 2019 року. Таке рішення прийняли, щоб розвантажити вул. Личаківську до перехрестя з вул. Тракт Глинянський.

З 8 липня нова організація руху на вул. Колумба почала діяти. Так, з 23:00 до 14:00 автомобілям дозволено їхати вулицею Колумба в напрямку до вул. Ніщинського (до центру), а з 14:00 до 23:00 дозволяється рух у зворотному напрямку – від центру до вул. Тракт Глинянський.

Водночас Личаківська райадміністрація повідомила ще про кілька змін в організації руху на перехресті вул. Колумба з вул. Тракт Глинянський. Зокрема, на ділянці вул. Тракт Глинянський, від вул. Голинського до вул. Колумба, від сьогодні дозволили двосторонній рух. Раніше ця вулиця була односторонньою. Водночас на перехресті вул. Колумба з вул. Тракт Глинянський нанесли розмітку «вафельниця», щоб машини не створювали перешкоди тим, хто виїжджає з вул. Колумба у напрямку Винників.

«Також тепер буде заборонено паркування на вул. Личаківській, від вул. Пасічної до вул. Яловець. Місце зупинки перенесено у кишеню для паркування», – зазначили у Личаківській РА.

На вул. Колумба організували реверсний рух, а частину вул. Тракт Глинянський зробили двосторонньою

Зазначимо, що вул. Колумба стане першою вулицею у Львові, де запровадили погодинний реверсний рух.

Додамо, що у майбутньому на вул.Тракт Глинянський планують облаштувати додаткову смугу руху, а на перехресті Личаківська-Пасічна збудувати кільце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук