На львівському ізоляторному заводі продукцію випробовують громом та блискавкою

ЕкономікаОльга Зеліско, 18 вересня 2015, 18:12 1667 0

«Львівська ізоляторна компанія» – один з найбільших виробників у своїй галузі не лише в Україні, а й у світі. Тут працюють 240 працівників, які мають середню зарплату 8 тисяч гривень. За півроку до бюджету завод сплатив 2 мільйони податків.

Усю продукцію у компанії перевіряють у оновленій лабораторії. Тут імітують природні умови – блискавку з громом. Один розряд – це майже 300 тисяч вольт.

На заводі чималі запаси ізоляторів. Їх мають розпродати до березня 2016 року. Відтоді завод працюватиме на повну потужність. А зараз цех скловаріння на ремонті. Тут поставили сучасну піч та лінію виготовлення.

«Зараз піч і лінія є на холодному ремонті. Це обов'язкова умова для скловарних печей. На українському ринку ми маємо 80 відсотків збуту. Якщо взяти нашу продукцію, то наші ізолятори працюють на лініях вже понад 40 років», – розповіла директор ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» Оксана Динік.

«Цього року компанія вклала більше 2 млн у валюті капітальних вкладів. Тобто саме підприємство зі свого ж прибутку вкладає інвестицію, власники приймають таке рішення. Це говорить про те, що вони поставлять нове сучасне обладнання», – зазначила в.о. начальника міського управління економіки Вікторія Довжик.

У серпні ізоляторна компанія уклала угоду з Малайзією. Також йдуть перемовини про постачання українських ізоляторів англійцям та бразильцям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук