На міжнародній конференції у Львові говоритимуть про українську мову за кордоном

Участь в конференції візьмуть понад 100 експертів з 13 країн світу

СуспільствоЮлія Лавришин, 8 листопада 20163610

З 9 до 11 листопада у Львові відбудеться міжнародна науково-практична конференція на тему «Українська мова у світі». Про це йдеться на офіційному сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, який і є організатором заходу.

До Львова з'їдуться експерти з 13 країн світу. Основними доповідачами будуть викладач української мови Колумбійського університету Юрій Шевчук, мовний експерт Римського університету «Ла Сап'єнца» Олена Пономарева, викладач Школи слов'янських та східноєвропейських студій Університетського коледжу Лондона Марта Єнкало та багато інших.

«Значення української мови у світі є не менш важливим ніж в Україні, – зазначила в коментарі ZAXID.NET директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська. – Те, наскільки мову знають у світі є одним з ключових чинників її іміджу та подальшого розвитку. Зараз серйозною проблемо є те, що для української діаспори наша мова вже є іноземною. І це також велика проблема».

Це вже четверта мовна конференція, організована Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою. І вже є перші позитивні результати.

«Ми підняли ті питання, які ніхто до нас не піднімав на такому рівні, – додала Ірина Ключковська. – Зокрема після попередніх таких заходів питання вивчення то популяризації української мови вперше обговорювали на профільному парламентському комітеті. Також фахівці Міністерства освіти розробили план підтримки українських шкіл за кордоном».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук