<

На модернізацію української ГТС потрібно 3,5 млрд грн

Економіка19 червня 20115943

«Нафтогаз» самотужки починає модернізацію української магістральної ГТС, та сподівається на підтримку у цьому питанні ЄС та Росії. Про таке в інтерв’ю «5 каналу» заявив заступник голови правління НАК «Нафрогаз України» Вадим Чупрун.

«Ми відкриваємо  нову сторінку в  цих магістральних газопроводах,  які були побудовані 30 -  40 і більше років тому.  Вони нас не підвели і до сьогоднішнього дня, вони працюють  відмінно, але є ділянки, які  у нас викликають заклопотаність - це ділянки проходять по болотистій  місцевості, за рельєфів складним,  долі де покладена була  труба Харцизька у початковий період часу, ділянки які слідують за компресорними, так  звані, гарячі ділянки - настав момент, коли треба впритул  зайнятися модернізацією. Сьогодні  ми маємо можливість приступити  самі, безпосередньо, своїми силами », - заявив Чупрун

Чупрун зазначив, що модернізація української ГТС коштуватиме 3,5 млрд. дол., що значно дешевше, ніж будівництво альтернативних газопроводів в обхід України.

«Модернізація буде коштувати, те, що ми запланували в майстер-плані в межах 3,5 мільярдів доларів - це набагато менше за всіх тих альтернативних шляхів, які пропонуються сьогодні в світі», - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук