На облаштування рекреаційних зон у заповіднику «Сколівські Бескиди» витратять ₴620 тис.

Місця для відпочинку оновлять біля водоспаду Кам'янка

У Національному природному парку «Сколівські бескиди» на Львівщині облаштовують рекреаційні зони – «Водоспад на р. Кам'янка» та урочище «Колодка». Також проведуть поточний ремонт еколого-просвітницьких центрів у Бутивлянському та Крушельницькому лісництвах. Загальна вартість реалізації проектів – 620 тис. грн. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Проект із облаштування рекреаційної зони «Водоспад на р. Кам'янка» передбачає поновлення чинних та створення нових місць тимчасового відпочинку, зменшення рівня забруднення та покращення екологічного стану території, встановлення інформаційних стендів та заборонних знаків.

«Під час облаштування рекреаційної зони в урочищі «Колодка» буде зменшено негативний вплив від неконтрольованого відвідування території парку та її засмічення, організовано потік відпочиваючих виключно в облаштованих та відведених для цього місцях, підвищено рівень інформативності відвідувачів щодо правил поведінки в лісі, місць можливого відпочинку та його умов», – йдеться у повідомленні ЛОДА.

На території парку створюють нові місця для відпочинку

Ремонт еколого-просвітницьких центрів у Бутивлянському та Крушельницькому лісництвах парку «Сколівські Бескиди» дозволить забезпечити безперебійне функціонування центрів на базі лісництв, в також зберегти приміщення.

Нагадаємо, цього літа у Національному природному парку «Сколівські Бескиди» самки червонокнижних зубрів за кілька днів народили відразу п’ять малюків,

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук