На півдні України проживає найбільше тих, хто не піде на місцеві вибори

Готовність взяти участь у місцевих виборах в Україні, запланованих на 25 жовтня, підтвердили 69% громадян України, про що свідчать дані опитування, яке провела компанія GfK Ukraine у першій половині серпня.

Згідно з результатами опитування, які наводить «Інтерфакс-Україна», 45% респондентів сказали, що точно прийдуть на місцеві вибори, 24% – швидше за все, візьмуть участь у цих виборах. 13% не планують голосувати, ще 10% опитаних не визначилися з відповіддю.

Найбільша кількість тих, хто точно або швидше за все візьме участь у виборах (80%) – серед опитаних в західних регіонах України, найменше (48%) – на півдні України.

У той же час на півдні країни найбільше тих, хто точно не піде на вибори (23%), і тих, хто ще не визначився (18%).

На сході України брати участь у виборах виявили готовність 62% респондентів.

Причинами, через які українці не бажають йти на вибори чи коливаються з рішенням, найчастіше є недовіра місцевим політикам і відсутність, на думку респондентів, гідного кандидата (35%). Ще 29% пояснюють небажання брати участь у виборах тим, що «їхній голос нічого не вирішує», 26% українців не вірять у чесність виборів.

Опитування проводилося з 1 по 14 серпня методом особистого інтерв'ю в межах омнібуса GfK Ukraine. Опитано 1000 респондентів (за винятком території АР Крим та непідконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук