<

На шахтах Львівщини та Волині залежується вугілля

ЕкономікаНаталя Качур, 15 квітня 2013, 11:05 699 0

Енергетики та шахтарі Галичини стали заручниками зменшення споживання електроенергії в Україні. Вугілля не відвантажується і залежується на аварійних складах шахт та теплових електростанцій, що загрожує екологічною катастрофою.

Два дні на Львівщині працювала робоча група з парламенту, її завданням було знайти вирішення проблеми.

Станом на сьогодні вугільні склади електростанції ДТЕК «Західенерго» – переповнені. На складах вугільних шахт Львівщини та Волині назбиралося 300 тисяч тонн вугілля. Місця для нової сировини не залишилось ані на шахтах, ані на ТЕС. Така ж ситуація по всій Україні.

Енергетики пояснюють: надлишок вугілля в Україні – через низький попит на електрику. Клопотів додала й аварія на Вуглегірській ТЕС, яка залишила без ринку збуту чимало шахт сходу України. Представники компанії "Західенерго" - основного споживача вугілля на заході України – заявили, що готові шукати можливості розв’язати кризу.

Ще одна проблема від застою вугілля на складах – екологічна. Вугілля з Львівсько-Волинського басейну має надто високий вміст сірки, тому його потрібно змішувати з низькосірчастим паливом зі східних регіонів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук