На соціально-економічний розвиток Львівщини у 2017 році витратять ₴895,6 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 1 червня 2017, 13:28 1010 0

У четвер, 1 червня, Львівська обласна рада проголосувала за Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік. «За» проголосували 54 депутати.

За словами першого заступника Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, програма визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку Львівської області на 2017 рік, заходи та завдання у межах прийнятих в області 41 цільової програми. Загалом на їхнє фінансування передбачено витратити 895,6 млн грн з обласного бюджету.

Програма має окремий додаток щодо капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. На капітальне будівництво на Львівщині у цьому році з бюджету розвитку передбачили виділити 75 млн грн.

Ростислав Замлинський зазначив, що в межах виконання програми у цьому році очікується завершення будівництва 44 об’єктів.

За його словами, в області очікується суттєвий розвиток підприємництва.

«За рік ми очікуємо 60 млн дол. прямих іноземних інвестицій, за пісумками першого кварталу уже залучено понад 14 млн дол. Очікується, що упродовж року буде відкрито 50 нових підприємств і створено 20 тис. робочих місць. У галузі АПК очікується загосподарювання додаткових 20 тис. га», - повідомив він.

На співфінансування проектів Державного фонду регіонального розвитку з обласного бюджету планують витратити 13 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук