<

На ті самі граблі

Про ГПУ, СБУ і колишніх журналістів

БлогиДенис Казанський , 15 червня 2015 178
Денис Казанський
журналіст, блогер

Інші блоги автора

Дуже сумно спостерігати, як чинна влада йде згубною второваною доріжкою Віктора Ющенка. Конфлікт між ГПУ і СБУ виглядає досить непривабливо. Особливо якщо врахувати, що він фактично вже переріс у конфлікт Наливайченко і Порошенко.

Наїзд на прокуратуру, яка повністю підконтрольна сьогодні президенту, звичайно, не пройде даром голові СБУ. Ймовірно, Наливайченко скоро звільнять. І звичайно, це буде виглядати погано, оскільки якщо Наливайченко справді погано працював, то звільняти його потрібно було набагато раніше, а виганяти його відразу після того, як він звинуватив ГПУ в корупції по конкретному епізоду - схоже на відверте кришування корупції в ГПУ.

Ще більш гидко від того, що сміття вже винесли з хати. ГПУ фактично заблокувала візит Наливайченко в США. Можна уявити, як все це виглядає в очах американців: великий чиновник робить гучні антикорупційні заяви, після чого йому перекривають виїзд з країни. Прямо якийсь СРСР ...

Але найголовніше для мене розчарування в цій історії - це пост Сергія Лещенка, в якому він, ймовірно, на прохання Порошенка, кинувся вигороджувати Генпрокуратуру, на якій проби вже ставити ніде. Ту саму Генпрокуратуру, яка за день до обшуку в минулому році закрила справу проти БРСМ-Нафти Ставицького і цілий рік дозволяла працювати бізнесу Сім'ї Януковича. Ту саму Генпрокуратуру, яка буквально днями абсолютно нахабним чином дозволила втекти з країни Клюєву. Ту саму Генпрокуратуру, яка поступово зливає зараз справа Єфремова - головного організатора і натхненника ЛНР. Сергій досить довго був для мене прикладом для наслідування в журналістиці, і я все ще не можу звикнути до того, що він більше не журналіст, а політик, який зовсім не зобов'язаний бути правдивим і об'єктивним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук