На виплату соціальної допомоги бракує 160 млрд грн, - Тігіпко

Економіка28 січня 20112172

На виплату соціальної допомоги громадянам України 2011 року не вистачає 160 млрд грн.

Як повідомляє УНІАН, про це повідомив віце-прем`єр-міністр України, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні під час телемосту.

"Сьогодні в країні діє 156 різних пільг, виплат, доплат, соціальної допомоги і т.д. На цей рік для того, щоб профінансувати ці види соціальної підтримки, нам не вистачає 160 млрд грн", - сказав С.Тігіпко.

За його словами, причини такої ситуації у тому, що раніше були ухвалені рішення, не обґрунтовані на реальних доходах бюджетів. Таке положення спровокувало масові позови українців до судів: зокрема, за підсумками 2009 року було зафіксовано понад 1 млн звернень до судів - 800 тис. позовів, які стосуються Пенсійного фонду, і більш як 200 тис. - по підрозділах соціального захисту Мінсоцполітики.

"Ми дуже предметно займаємося цим питанням, і я не упевнений, що ми зможемо все це виплатити, ми повинні чітко подивитися і абсолютно чітко сказати людям: якщо ми маємо можливість, - ми, умовно, платитимемо не 30%, а 20%. Але вести розмову будемо з людьми чесно", - сказав С.Тігіпко.

За його словами, рішення з питань соціальних виплат найближчим часом буде знайдене.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук