На виставці EXPO-2017 Україна шукатиме нові технології та інвесторів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 10 червня 20172550
На виставці EXPO-2017 Україна шукатиме нові технології та інвесторів
фото Khabar.TV
Україна поки не може створити свій великий павільйон і тому учасники зробили виставку мультимедійною

На всесвітній виставці альтернативної енергетики EXPO-2017, яка розпочалася у Казахстані, Україна буде шукати нові технології для розвитку промисловості, пропонуватиме свої товари та послуги, а також залучатиме інвесторів. Про це сказав журналістам віце-президент Української торгово-промислової палати Сергій Свистіль, який є віце-комісаром України на EXPO-2017, пише «Укрінформ».

За його словами, участь України у виставці вирішує ряд завдань: сприяє інвестуванню в сучасні технологій в Україну, приходу інвесторів, які готові вкладати кошти і піднімати рівень економічного розвитку; допомагає налагодити експорт української продукції; залучає потенційних імпортерів, які готові завозити свої технології. «В сучасному світі не можна вести закриту політику, обмежену масштабами країни. Країни об'єднуються, щоб економити енергоресурси - це спільне завдання людства. Ця задача особливо актуальна для України. Ми зобов'язані перебудувати нашу економіку, зробити її енергозберігаючою, перспективною з точки зору забезпечення нашої промисловості», - сказав Свистіль.

Віце-прем'єр зазначив, що Україна має чим пишатися і може багато показати, але не може поки створити великий павільйон і тому учасники зробили свою виставку мультимедійною, максимально використовуючи можливості, які є в Україні.

Він розповів, що під час виставки буде вестися робота над створенням контактного поля презентації української промисловості і піднесення її на більш високий рівень. «Ми чекаємо на делегації різних компаній, ми проводимо бізнес-форум, щоб допомогти компаніям вибудувати відносини. 15 червня відбудеться національний день України, на якому буде проходити бізнес-форум, засідання міжурядової комісії з торгово-економічних відносин. Наше завдання - попрацювати зі 115 країнами, вибрати те, що нас цікавить, допомогти нашим компаніям сконтактувати з іноземними», - зазначив віце-комісар України.

Слід зазначити, що 9 червня у столиці Казахстану Астані почала роботу міжнародна виставка альтернативної енергетики EXPO-2017, яка триватиме до 10 вересня. Свої досягнення у сфері відновлюваної енергії представлять 115 країн, серед яких Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук