На Волині борг із зарплати зменшився до 8,2 млн грн

Економіка13 січня 20111710

На 6 січня на економічно активних підприємствах Волинської області борг із зарплати становить 8,2 млн грн. А в одинадцяти районах області заборгованість відсутня.

Про це йшлося на засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Волинської ОДА.

На 1 грудня 2010 року, загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області становила 17,9 млн грн, у тому числі на економічно активних підприємствах 11,6 млн грн, на економічно неактивних - 1,8 млн грн, на підприємствах-банкрутах - 4 ,5 млн грн.

Упродовж року територіальною державною інспекцією праці в області було перевірено 260 підприємств-боржників. За результатами - складено понад 300 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб за порушення трудового законодавства.

На засіданні комісії було заслухано ряд керівників підприємств, що мають заборгованість з виплати заробітної плати та взято з них зобов'язання про погашення боргів до березня поточного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук