На Волині заборгованість за газ становить 55 млн грн

Економіка23 червня 20102130

За спожитий у 2010 році природний газ населення Волині розрахувалось на 96%. Пільги й субсидії, призначені населенню на оплату спожитого газу профінансовані у цьому році повністю. Протягом квітня і травня цього року населення зменшило заборгованість за спожитий природний газ на 12 млн грн. Значно гірші розрахунки за газ теплопостачальними підприємствами області, їх рівень розрахунків становив на 1 червня 2010 року лише 64%. Заборгованість за газ, спожитий у 2010 році становить 30 млн грн. З урахуванням боргу за 2009 рік підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ і послуги з його транспортування становив 55 млн грн.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Волинської ОДА.

Підприємства комунальної теплоенергетики склали графіки погашення заборгованості за спожитий природний газ в опалювальному періоді 2009-2010 років, які затверджені органами місцевого самоврядування.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко доручив головам міст обласного підпорядкування опрацювати питання погашення заборгованості з відшкодування різниці у тарифах на теплову енергію для населення, що виникла через невідповідність фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами місцевого самоврядування, з визначенням джерел фінансування. Луцькому міському голові вжити заходів щодо забезпечення стовідсотковим фінансуванням енергоносіїв, спожитих бюджетними організаціями.

Також міським головам рекомендовано посилити відповідальність керівників підприємств тепло- та водопостачання у разі незадовільного виконання останніми службових обов’язків, пов’язаних із забезпеченням розрахунків за енергоносії, аж до прийняття рішень щодо звільнення із займаних посад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук