На вулицях Львова встановлять гумові стовпці для розділення смуг руху

На львівських вулицях почнуть встановлювати гумові стовпці, щоб розділяти смуги руху. Перші такі стовпці встановлять на площі Івана Франка та на початку вул. Богдана Хмельницького. Відповідне рішення 20 квітня прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Гумові стовпці виконуватимуть функцію делініаторів – відмежовуватимуть смуги руху транспорту. Вони не псуються після зіткнення з автомобілем і не наносять шкоди машинам. Перші гумові стовпці встановлять на перехресті вул. Богдана Хмельницького та площі Ярослава Осмомисла та між коліями на площі Івана Франка, щоб покращити рух трамваїв.

На вулицях Львова почнуть встановлювати гумові стовпці

«На перехресті вул. Хмельницького та площі Осмомисла є проблема, що автомобілі паркуються в межах перехрестя, перекриваючи габарит руху трамвая. І мета цих стовпців – показати цей габарит, щоб автомобілі не блокували рух. Втрати трамвая через простої на цій ділянці іноді бувають по 2-3 години. Такі ж стовпці встановлять між двома коліями зустрічного руху на всіх трьох сторонах трикутника на площі Франка», – розповів ZAXID.NET керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігор Могила.

Нагадаємо, у Львові запропонували чотири варіанти реконструкції площі Франка. Після реконструкції площа має стати суттєво комфортнішою для пішоходів та водіїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук