На завершальній месі Папи Римського в Польщі зібралися 2,5 млн паломників

СвітАндрій Стець, 31 липня 20163790
На завершальній месі Папи Римського в Польщі зібралися 2,5 млн паломників
фото РАР
Цьогорічний Всесвітній день молоді проводився в Кракові в період з 20 по 31 липня

На останню Службу Божу в рамках міжнародного католицького з'їзду «Світовий день молоді», що завершується сьогодні в Кракові, зібралися 2,5 млн паломників.

«Зробіть Євангеліє своїм компасом на життєвому шляху», - закликав Папа Римський Франциск молодь, яка зібралася сьогодні на Святій Месі Послання, повідомляє «Польське Радіо».

До слова, під час сьогоднішньої проповіді Папа Римський Франциск закликав сотні тисяч молодих людей, які слухали його проповідь у в селі Бжегі, недалеко від Кракова, не витрачати час на комп'ютерні ігри, а бути соціально активними у політиці та інших напрямках, які є в нашому житті.

Крім цього, під час Святої Меси був прочитаний фрагмент Євангелія церковнослов'янською мовою. Організатори Всесвітнього дня молоді таким чином хотіли підкреслити єдність християнства.

Зазначимо, що цьогорічний Всесвітній день молоді проводився в Кракові в період з 20 по 31 липня.
Всесвітній день молоді – католицький з'їзд, який має святковий характер і орієнтований на молодих людей зі всього світу. Незважаючи на те, що сама подія святкується Католицькою церквою, запрошення взяти участь у цьому святі поширюється на всіх молодих людей, незалежно від їх віросповідання. Католицький Всесвітній день молоді не пов'язаний з Міжнародним днем молоді або яким-небудь з інших однойменних міжнародних днів і свят і є самостійним релігійним заходом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук