На з’їзді БПП виключили з виборчих списків 13 членів партії

У п’ятницю, 25 березня, на позачерговому з’їзді «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» виключили з виборчого списку партії 13 кандидатів у народні депутати України. Про це повідомив народний депутат від фракції БПП Артур Герасимов.

За його словами, з виборчого списку виключили таких кандидатів у депутати, як Андрія Богдана (№74), В’ячеслава Фрідмана (№99), Андрія Вовка (№91), Рустама Раупова (№100).

Також виключені: Юрій Тарасовець (№119), Костянтин Бєдовой (№128), Святослав Лешик (№157), Анатолій Велімовський (№170), Олексій Маловацький (№84), Олексій Рябикін (№87), Тетяна Малашенкова (№85), Віталій Іляшенко (№117).

«Виключених можна розділити на три категорії. Перша – люди, які зараз займають державні посади, і не збираються йти в парламент, наприклад Андрій Вовк. Друга – люди, які займаються іншими партійними проектами, наприклад Андрій Богдан (адвокат Геннадія Корбана). І третя – люди, які активно не займалися партбудівництвом», – прокоментував «РБК-Україна» один з учасників з’їзду.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада прийняла так званий закон «про партійну диктатуру», який дозволяє партіям виключати кандидата зі свого списку до моменту, поки він не буде визнаний обраним. Рішення про виключення повинно прийматися на з’їзді, зборах або конференції партії, після чого ЦВК зобов’язана забрати його прізвище зі списку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук