Начальник Генштабу ЗСУ: Ми готуємося до широкомасштабної агресії щодо України

СуспільствоОстап Левчич, 28 травня 201615520
Начальник Генштабу ЗСУ: Ми готуємося до широкомасштабної агресії щодо України
Віктор Муженко нагадав, що існує загроза військового вторгнення з Криму

Генеральний штаб Збройних Сил України не відкидає можливості широкомасштабної агресії з боку Росії.

Про це повідомив начальник Генштабу Віктор Муженко в інтерв'ю УНІАН.

"Сьогодні ми розглядаємо кілька сценаріїв, в тому числі, можливість широкомасштабної агресії щодо України. І ми до цього готуємося, відпрацьовуємо відповідні плани, проводимо підготовку військ, відновлюємо озброєння та таке інше. Це дуже поганий сценарій, але ми змушені, ми повинні його розглядати, опрацьовувати, проводити відповідні навчання, для адекватного реагування на цю загрозу", — відзначив він.

Муженко також наголосив, що загроза військового характеру існує, окрім Донбасу, ще й в Криму.

"Щодо Криму, то тут нарощується військова присутність, вдосконалюється інфраструктура, проводяться навчання, розгортаються нові військові частини та нові бази на Сході Росії: в районі Богучара, Воронежа, Смоленська. Формуються потужні об’єднання. Є низка серйозних загроз не лише на південно-східному, а й на інших напрямках", — зауважив військовий.

Поточну ситуацію на Донбасі Муженко назвав контрольованою, однак вона має тенденцію до загострення. Збільшення кількості обстрілів з важкого озброєння, з артилерії, чого тривалий час не було, начальник Генштабу вважає елементом тиску на Україну.

Крім того, за його словами, на Донбасі наразі перебуває 40 тисяч окупантів: у тому числі найманців та приблизно 6-7 тисяч військовослужбовців регулярних російських збройних сил.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук