Надія на дипломатичну складову є

Альтернатива мінському процесу одна - війна та демографічний занепад

БлогиПавло Нусс , 4 серпня 2015 79
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Переговори тристороньої контактної групи тривали понад 9 годин, та продовжаться сьогодні зранку.

В блогосфері відомі апологети глобального песимізму вже ратують про зраду, і це не дивно. Але я скажу ось що. 9 годин виснажливих консультацій з представниками РФ та ОБСЄ, повторююсь, ОБСЄ. Згоди не знайдено. Компромісу також. І це говорить лише про те, що українська делегація твердо стоїть на своїх пунктах, відстоюючи український інтерес. Крапка.

Альтернатива мінському процесу одна - широкомасштабне вторгнення другої армії світу на територію України. В результаті ми переможемо, але ціною глобальним демографічним занепадом, адже тоді мобілізуватися мусять всі, в кого є навіть одна рука та три ноги. Надія на дипломатичну складову є, допоки існують важелі впливу на РФ - санкції.

І останнє. Кожен день хиткого режиму припинення вогню - це десятки збережених життів українських воїнів. Можливо, це найголовніша мотивація, яка змушує стиснувши кулак, йти на перемовини. Друга мотивація - відчутне військово-політичне послаблення агресора. Бажаю українській делегації терпіння та сил. Попри популістичні гасла деяких негідників, Україна та українці з Вами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук