„Нафтогаз” наступного року планує видобути в Єгипті 1 млн тонн нафти, - Бойко

Економіка2 квітня 20113040

Цьогоріч Нафтогаз-Україна” видобула 100 тис. тонн нафти у Єгипті, а наступного року планує перейти на видобуток 1 млн тонн нафти на площах, які Україна взяла там в концесію. Про це 1 квітня в ефірі телепередачі „Велика політика з Євгенієм Кисельовим” міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко.

„Ми були єдина компанія, я маю на увазі „Нафтогаз-Україна”, який не припинив промисловий видобуток нафти в Єгипті під час відомих подій І ми вже видобули там 100 тис. тонн і якби не відомі події, то ми вже їх звідти б вивезли. І наступного року ми плануємо перейти на видобуток 1 млн тонн нафти на площах, які там взяли в концесію. Ми дуже швидко реалізували минулого року цей проект, пробурили 11 свердловин і вийшли на промисловий видобуток”, - зазначив міністр.

Водночас, за його словами, Україна закупила найсучаснішу бурову платформу в Сінгапурі. „Восени ми поставимо її на Чорне море, на Суботинське родовище”, - зазначив Юрій Бойко.

„І взагалі рішення нашого президента, який поставив перед нами завдання - за 5 років  максимально відійти від закупівлі імпортованих енергоносіїв, я впевнений, ми за цей термін їх виконаємо”, - зазначив міністр. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук