Нафту та газ на Львівщині буде видобувати бізнесмен, який будує вітроелектростанції

ЕкономікаН.О., 9 грудня 20148640

Депутати Львівської обласної ради погодили чотирьом підприємствам, що належать  Зіновію Козицькому, отримання спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення та подальшої промислової розробки родовища нафти та газу.

Йдеться про видобуток газу на Гірській (Миколаївський та Дрогобицький райони) та Берегівській (Яворівський та Мостиський райони) площах. Тут, в подальшому, зможе видобувати газ ТОВ «Горизонти». ТОВ «Геологічне бюро «Львів»  отримало погодження на спецдозвіл для розробки та подальшого видобуванням нафти і газу на Чайковицькій площі (Самбірський район). А ТОВ «ДП «Укрспецзамовлення» зможе дослідити та видобувати нафту та газ на Зворівській площі (Самбірський та Старосамбірський райони).

Фактичним власником всіх цих фірм, за даними «Наших грошей.Львів», є Зіновій Козицький – бізнесмен, який, крім видобутку газу та нафти, займається також будівництвом сонячних та вітроелектростанцій на Львівщині. За даними ЗМІ, йому також належить місцевий інтернет-сайт «Вголос». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук